Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Děti na tahu 15. 3. 2015

15. 03. 2015 | Televizní tipy
Rodinná talkshow Děti na tahu ze dne 15. 3. 2015 s Martinem Dejdarem, ve které děti dostávají možnost říct, co si skutečně myslí o svých rodičích, o vztahu s nimi a o všem, co ony považují za důležité.

V rodinné talkshow Děti na tahu ze dne 15. 3. 2015 s Martinem Dejdarem se podíváme do obce Březová, kde děti dostanou možnost říct, co si skutečně myslí o svých rodičích, o vztahu s nimi, a o všem, co ony považují za důležité. Výpovědi dětí s jejich typickou bezprostřední upřímností předloží Martin Dejdar někdy více, někdy méně překvapeným rodičům k okomentování.

Děti na tahu 15. 3. 2015Pořad nabízí celou škálu emocí a diváci tak společně s účastníky pořadu prožijí chvíle radosti a úsměvné momenty, zažijí okamžiky lásky a dojetí, ale také zármutek a někdy i tíživé osudy jednotlivých rodin.

Škola v Březové se specializuje na domácí vzdělávání, při kterém rodiče učí své děti sami a ty pak ve škole pouze skládají pravidelné zkoušky. Kromě povídání o tom, jestli je lepší učení doma nebo ve škole, děti také v pořadu Děti na tahu ze dne 15. 3. 2015 hodnotily zaměstnání svých rodičů a rozpovídaly se o lhaní svém i rodičovském. Navštívili jsme místní folklórní soubor, kluk z veganské rodiny zhodnotil, jak vnímá jejich stravování a setkali jsme se také s chlapcem, který se bojí svého otce.

Děti na tahu můžete sledovat 15. 3. 2015 od 17,30 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Černá

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !