Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015

4. 03. 2015 | Televizní tipy
Neuvěřitelná dobrodružství na vlastní kůži! Fotograf a cestovatel Adam Lelek v nové docureality o cestách po exotických koutech světa. V 1. dílu pořadu Dobrodruh v Etiopii okusil spalující žár Danakilské prolákliny, aktivní činnost rozžhaveného vulkánu Erta Ale a prožil 48 hodin mezi nejnebezpečnějšími africkými válečníky kmene Mursi.

Setkání s lidojedy, chytání krokodýlů holýma rukama, ochutnávka škorpionů i osobně zažité nepředstíraně silné příběhy – to vše najdete v nové dvanáctidílné docureality Dobrodruh s fotografem a cestovatelem Adamem Lelkem. V 1. dílu pořadu Dobrodruh Adam směřuje do drsné Etiopie.

Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015Vysilující expedice je plná nečekaných zvratů. Uprostřed životu nebezpečné pouště je třeba opravit rozbité auto. Vystoupat až na okraj aktivního vulkánu Erta Ale, chcete-li spatřit unikátní rozžhavené lávové jezero.

Jak dopadne návštěva obávaného kmene Mursi na jihu Etiopie, jehož ženy si na důkaz krásy vkládají hliněné talířky do spodního rtu a muži jsou obávanými válečníky, jejichž reakce nelze předem odhadnout?

1. díl pořadu Dobrodruh můžete sledovat 4. 3. 2015 od 21,25 hodin na ČT2!


Zdroj: Česká televize
Foto: Yan Renelt

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015:

Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015
Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015
Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015
Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015
Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015
Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015
Dobrodruh 1. díl – 4. 3. 2015
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !