Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

DoktorKA - Proč jsem na dně? Zákeřné vyčerpání

18. 02. 2015 | Televizní tipy
DoktorKA - Proč jsem na dně? Zákeřné vyčerpání: O zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny Cajthamlové.

Vyčerpáním organismu trpí stovky milionů lidí na celém světě, čtyřikrát častěji ženy než muži. Jak ale rozpoznat rozdíl mezi běžnou únavou a totálním vyčerpáním? Z únavy či krátkodobého stresu se obvykle stačí dobře vyspat a energie se opět vrací. Stav, kdy při únavě trvající půl roku a déle a kdy již ani samotný spánek nepomáhá, však nelze podceňovat. Může jít o signál vážného a dokonce i životu nebezpečného zdravotního DoktorKA - Proč jsem na dně? Zákeřné vyčerpáníproblému. Vyčerpání může provázet změna váhy, deprese, cukrovka, vysoký krevní tlak, srdeční choroby nebo zhoubné nádory.

Naďa z pořadu DoktorKA - Proč jsem na dně? Zákeřné vyčerpání chronickým únavovým syndromem trpí přes 13 let. Sebemenší výdej energie ji unaví. Její stavy jsou tvrdou zkouškou i pro jejího partnera. DoktorKA s MUDr. Jaroslavem Svobodou budou odhalovat příčiny chronické únavy a možnosti, jak ji léčit.

Dále bude DoktorKA zkoumat životní styl mladého bohéma Jana. Jakým jídelníčkem ji Jan v pořadu DoktorKA - Proč jsem na dně? Zákeřné vyčerpání šokuje? A jak šokuje doktorKA Jana, když mu spočítá jeho biologický věk? Hostem doktorky Kateřiny bude také sexuální koučka Julie Poupětová a společně diváky naučí, jak správně hledat bod G i jak ho probouzet k životu. V divácké soutěži na závěr pořadu zase DoktorKA odhalí, která jídla mají nejvíce kalorií.

DoktorKA - Proč jsem na dně? Zákeřné vyčerpání můžete sledovat 18. 2. 2015 od 21,05 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Mikuláš Křepelka

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !