Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Domeček z karet – 5. díl – 5. 10. 2014

5. 10. 2014 | Televizní tipy
Zhoršující se prospěch a časté školní absence Martiny z 5. dílu pořadu Domeček karet ze dne 5. 10. 2014 zapříčiní, že se bude muset, i se svojí trochu letargickou maminkou, z azylového domu odstěhovat. Nový dokumentární seriál.

Šárka s Věrkou zatím v Domečku, za celá ta léta, co tady se svými maminkami bydlí, nezažily svatbu. A vlastně ani nemohly, protože pan Tvarůžek je mezi zdejšími obyvateli jediný chlap. Šárka z 5. dílu pořadu Domeček karet ze dne 5. 10. 2014 je na výběrové základní škole v Domeček z karet – 5. díl – 5. 10. 2014Děčíně a Věrka zůstává v základní škole v Chřibské, kam chodí i všechny ostatní děti z Domečku. Věrka se ve škole, i přes svou tichou povahu, začala mnohem více prosazovat. Zdá se, že se vůdčí role v kolektivu zhostila mnohem lépe, než od ní původně všichni čekali.

Paní Stojková z 5. dílu pořadu Domeček karet ze dne 5. 10. 2014 se i s osmiletou dcerou do Domečku přistěhovala nedávno.

Pochází původně ze Slovenska, neumí číst ani psát, za krádeže byla ve vězení, kvůli čemuž jí byly odebrány děti. V Domečku se snaží ukázat, že se změnila, aby jí úřady vrátily zpátky i druhou dceru. Ovšem její pracovní angažmá v místním podniku zatím nevypadá vůbec dobře.

4. díl dokumentárního seriálu Domeček z karet můžete sledovat 5. 10. 2014 od 17,40 hodin na ČT2!


Zdroj: Česká televize
Foto: David Musil

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Domeček z karet – 5. díl – 5. 10. 2014:

Domeček z karet – 5. díl – 5. 10. 2014
Domeček z karet – 5. díl – 5. 10. 2014
Domeček z karet – 5. díl – 5. 10. 2014
Domeček z karet – 5. díl – 5. 10. 2014
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !