Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.01. 2019
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Erotika v květech

11. 07. 2017 | Výstavy
Věděli jste, že květ je orgánem rostlin, který jim slouží k pohlavnímu rozmnožování? Květy proto obsahují rostlinné reprodukční orgány, jejichž konečnou funkcí je produkce semen, které představují následující generaci těchto rostlin. Při 21. ročníku celostátní výstavy Květy se od 13. do 16. července 2017 návštěvníci přenesou do Ráje. Aranž květin na ploše 2 200 m2 se ponese v duchu vzniku života. Jeho různé podoby si návštěvníci budou moci užít každý den od 9.00 do 17.00 hodin.

Tým aranžérů Českého zahrádkářského svazu vytvoří nezapomenutelná zákoutí
a vazby krásných květin. Nabídne návštěvníkům květinové aranžmá, kterému bude vévodit královna všech letních květin lilie, nebudou chybět vodní plochy, krásný vodopád, strom poznání a velmi oblíbené fotokoutky. Hlavní roli však budou i letos hrát květy, jak ostatně napovídá celý název výstavy. Kromě lilií budou v aranži růže, jiřiny, begonie a další okrasné květiny od předních českých pěstitelů a šlechtitelů. V plném květu zde najdete i klasické stálice mezi balkonovými rostlinami, zejména pelargonie a fuchsie.


výstava Květy 2017O to, aby vám krása květů neuvadla a zachovala si svou pestrost po celé léto, se postarají bezplatné odborné poradny Českého zahrádkářského svazu. Návštěvníci se budou moci zeptat nejen to to, jak se správně starat o růže, co nejvíce podpoří muškáty v jejich růstu a jak se účinně bránit všudypřítomným mšicím, ale budou moci pohovořit se zástupci specializovaných základních organizací.

K pohodové návštěvě expozice ČZS přispěje i tradiční vinařský koutek s nefalšovanou živou cimbálovou muzikou. V rámci výstavy proběhne slavnostní křtění nové odrůdy lilie.


Finále Floristické soutěže v aranžování květin.


V rámci výstavy Květy proběhne již 6. ročník finále Floristické soutěže v aranžování květin. Soutěž je vyhlášena ve třech kategoriích žáci základních a středních škol, a pro členy ČZS. Finále soutěže proběhne v pátek 14. 7. 2017. Příznivci květinových aranžmá jsou srdečně zváni na průběh celého finálového dne. Veškeré soutěžní práce budou moci návštěvních zhlédnout až do konce výstavy.
Dále je připravena soutěž v aranžmá prostoru 4 x 4 metry dle vlastní fantazie Polabský květ, jehož vyhodnocení proběhne ve čtvrtek 13. 7. Za účasti mediálně známých hostů. Výstava bude jako každý rok prodejní, tudíž si návštěvníci budou moci zakoupit květiny, okrasné a ovocné dřeviny, balkónové rostliny, bonsaje, léčivé rostliny a byliny, nářadí a potřeby pro zahrádkáře.

Dexempo multo šunkoplex!


Zaklínadla z filmu Dívka na koštěti na výstavě Festival věštění zřejmě neuslyšíte, ale astrologie, numerologie, výklad z karet - Tarot, z křišťálové koule, siderického kyvadla, astropsychologie, chiromantie a výklad snů bude všudypřítomný. Budete si moci nechat odhalit svou budoucnost na Festivalu věštění v Lysé nad Labem, který se koná v termínu 13. – 16. července 2017.

Na Festivalu věštění potkáte zkušené kartářky, vědmy a čarodějky. Čeká vás doprovodný program plný přednášek, seminářů a tematických vystoupení na téma magie, ezoterika, osud, partnerské vztahy, duše a zdravý životní styl. Na stáncích můžete nakoupit léčivé kameny, kouzelná vykuřovadla, amulety a talismany a další předměty běžného čarodějného života. Těšit se můžete i na vystoupení známých osobností ze světa kultury. Na výstavě potkáte kartářky a věštce, kteří za symbolickou festivalovou cenu nahlédnou do vašeho života, osudu a budoucnosti.

Výstavy Květy a Festival věštění se uskuteční na výstavišti v Lysé nad Labem v termínu 13. -16. července 2017, vždy od 9.00 do 17.00 hodin.


Zdroj, foto: Výstava Květy


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Erotika v květech:

Erotika v květech
Erotika v květech
Erotika v květech
Erotika v květech
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Jistě to bude hezká výstava
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles