Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 30.04. 2017
Dnes má svátek Blahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy

19. 04. 2017 | Česká republika
-Komerční sdělení-

Už jste tam byli?

Farma Blaník


Pokud ne, pospěšte si s objednáním
víkendového nebo dlouhodobějšího
prázdninového pobytu.
Řada termínů je již obsazena!

Farma BlaníkFarma Blaník je nejúspěšnější a patrně i nejoblíbenější areál svého druhu u nás. Je orientovaná především na rodiny s dětmi, které tu mají mnoho zábavných atrakcí a určitě se nebudou nudit. Ve farmě je venkovní dětský kout s trampolínou a dalšími prvky. Také jezírko s barevnými rybami a s možností chytat dřevěné rybky. V bývalé stodole, tedy pod střechou, je Dětský svět a Malá farma na půdě se skokem do sena, malými zvířátky, skříň s divadelními kostýmy, do nichž se děti mohou oblékat a mnoho dalších prvků pro děti. V hotelové hale je dětský koutek pro nejmenší.

Největší atrakcí je „Podblanický ráj dětí a zábavy“ Farma-park. Jsou zde výběhy všech domácích zvířat, včetně mazlící zahrádky s kůzlaty a jehňaty. Pravidelně se tu konají křty zvířecích novorozenců, jízdy na ponících a oslech a dokonce svatby oslů! Kromě klasických atrakcí, jako jsou obří trampolína, lanovka, skluzavky, rýžoviště zlata a další, je tu řada zcela originálních prvků.

Farma BlaníkNapříklad chaloupky lesních skřítků na stromech, blanická jeskyňka s rytířským brněním a zbraněmi, keltský hrad se skokem do sena a lanovými mosty, myslivecký posed, odkud lze pozorovat divoká zvířata, tajuplný druid s laserovýma očima, slaměný hrad, večerní lampionové průvody za strašidelnými hejkaly, vyvolávání mátohy a další neobyčejné atrakce. Kromě toho mohou děti s rodiči absolvovat interaktivní hru Blanický desetiboj s bludištěm, házením šišek, hledání skřítkovských pokladů, hádání parohů, listů nebo pírek atd. O prázdninách jsou pro děti navíc připraveny každodenní zábavné programy.

Farma-park Blaník je ideálním místem pro zájezdy škol a školek, pro které jsou tu připravené speciální programy, prohlídky a samozřejmě zlevněné vstupné.

Na Farmě Blaník je příjemné ubytování ve stylových apartmánech a pokojích, včetně levnějších podkrovních pokojíků. Je tu vynikající restaurace, venkovní bazén, wellness-centrum s vířivkou a saunou se solnou stěnou. Můžete si tu objednat svatbu, školení, Family Day, anebo teambuilding. Rovněž posezení u venkovního krbu, anebo táborák. Rovněž odtud můžete absolvovat zajímavé výlety na Blaník, Konopiště, Český Šternberk, do Tábora, anebo do zámeckého parku ve Vlašimi.

Na Farmě Blaník u Vlašimi se určitě nebudete nudit a zažijete tu chvíle,
které nelze zažít jinde.


Farma Blaník
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy:

FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
parádaSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles