Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.05. 2018
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Farmář hledá ženu 2.5. 2013

2. 05. 2013 | Televizní tipy
Přišel den D – společný víkend farmářů a jejich vyvolených. Jak probíhal? To uvidíte 2.5. 2013 v pořadu Farmář hledá ženu. Farmářka Jana zůstala doma, protože novou lásku nenašla, s Martinem si tuto příležitost nechali ujít. Ostatní farmáři se ale vydají za svými ženami.

Zamilovaný Josef odveze Helenu na motorce na dětenický zámek. Nechá se zlákat ve zdejší krčmě s nevycválanou obsluhou k malé hostině, nebo se zase spokojí s vodou? Zdeněk sice přijme od Ireny, která kvůli němu změnila účes, pozvání do westernového městečka, ale jako kdyby pochytil móresy návštěvníků saloonu. Co mu přelítlo přes nos?

Farmář hledá ženu 2.5. 2013Láďovi a Kristýně vytvoří kulisy ty nejkrásnější pohledy na Prahu při romantické večeři během jízdy parníkem po Vltavě. I tady však zahlodá červíček pochybností. Proč si Kristýna myslí, že její farmář nemá dostatečnou úroveň?  Dokáže rodící se vztah překlenout první malou krizi?

Nejkrásnější víkend nejspíš zažijí Mirek s Evou. Mirek se už nemohl dočkat a Evíka velmi překvapí. Překvapeni budou i diváci, když si ve čtvrtek 2.5. 2013 ve 21.35 nenechají ujít super důležitý díl seznamovací reality show Farmář hledá ženu na Prima family!

Farmář hledá ženu – 2.5. 2013:


Jana zůstala doma, ale ostatní se už nemohou dočkat.  Náruživý motorkář Josef osedlal místo koně motorku a přijel za svojí Helenou. „Je to adrenalin a kdo to nezažil, nikdy to nepochopí,“ tvrdí náš romantik. „Jsem rád, že jsem našel člověka, který to vnímá stejně,“ pochvaluje si, že už jízdu krajinou nemusí prožívat sám.

Helena se na Pepu moc těší, je jí vlastně jedno, kde budou, hlavně když budou spolu: „Pojedu s ním klidně i do pekla,“ má jasno. Cílem výletu není peklo, ale středověká dětenická krčma, jejíž obhroublý personál by mohl útlocitnému farmáři peklo připomínat. Ale všude kolem jsou koně a procházka po zámecké zahradě je pro majitele jízdárny a tvrze inspirativní.

Helena má pocit, že našla ideálního otce svých budoucích dětí. Co jí ale dělá starosti, je, že Pepa by si dal k večeři nejradši třikrát vodu. Co si nakonec vybere, když ukončil svůj půst? „Já chci, aby byl šťastný, nejšťastnější chlap na světě,“ přeje mu tolerantní Helena, která si po romantické noci libuje, jak „něžnej a tulivej“ její farmář je. Josef dokonce mluví o dosud nepoznané symbióze. O něčem, co přesahuje lidský život. A Helena začala díky pořadu Farmář hledá ženu znovu věřit na pohádky…

Láďa míří v pořadu Farmář hledá ženu s datem 2.5. 2013 do Prahy a Kristýna doufá, že se jí povede bábovka a farmáře nezaskočí její malý panelákový byt – přece jen je zvyklý na mnohem větší prostor. Trochu se bojí toho, co přijde. Má šestý smysl? „Tak jsem se vžila do představy, že jsem jeho partnerka,“ uvědomuje si, že musí zůstat nohama na zemi. Je nervózní a Láďu opravdu městské prostředí a nedostatek místa deprimuje.

Chtěl by nervozitu a odloučení překonat rychlým laškováním a fyzickým kontaktem, jenže Kristýnu zaskočí, že „se chová jako puberťák, kdežto ona by jako jemné stvoření potřebovala pomalejší přístup“. Spadne to z ní v malém romantickém hotýlku, kam farmáře pozvala? A co s oběma provede strhující kulisa nasvícené Prahy a romantická večeře na lodi a projížďka po večerní Vltavě?

Stihne Láďa všechno sledovat a ještě se věnovat Kristýně? Co mu řekne, že nakonec odjíždí z Prahy se smíšenými pocity? Láďu její kritika dost zklame, a přitom Kristýna tvrdí: „Mám ho v hlavě, mám ho v srdci.“ Uvidí se spolu hned ve čtvrtek, jak si slibují? To vše a ještě více se dozvíte v dalším dílu reality show Farmář hledá ženu s datem 2.5. 2013!

Zdeněk dorazí s kytičkou za Irenou, která kvůli němu změnila image. Ze zrzky je bruneta, co na to Zdeněk? „Jako kdyby mu to bylo úplně jedno,“ stěžuje si Irena. Farmář si víc všímá řízků, které mu přinesla na uvítanou a na posilněnou. Podle hesla „všude dobře, tak co doma“ vyrážejí za zábavou.

Co ale Zdeňkovi přelítlo přes nos? Nechce víno, odmítne dobrého lososa, spíš mlčí a tváří se jako kakabus. Všechno je mu jedno. „Jako kudlou do zad,“ hodnotí vývoj setkání zklamaná Irena, která výletem do westernového městečka chtěla pracovitému farmáři dopřát rozptýlení. „To bych radši zůstala doma, než se dívala na otrávenýho člověka, který z ničeho nic nemá.“

A tam právě chtěl zůstat Zdeněk, který měl mizernou náladu. Ani soukromí s Irenou na pokoji a jízda na býku ho neobměkčí. Naštve ho, že se mu Irena směje, když spadne. „Jsme kamarádi, kteří spolu spí,“ zchladí její poslední naděje při dotazu na společnou budoucnost. „To byla studená sprcha,“ říká Irena, která má ještě celý život před sebou. Má vůbec cenu pokračovat? Rozhodne se ve čtvrtek 2.5. 2013 v pořadu Farmář hledá ženu.

Do paneláku také ze „severských krajů“ míří zamilovaný nimrod Mirek. Schody za svojí Evou do druhého patra už vyjde po svých. „Stýskalo se mi ukrutně,“ přizná bez mučení. A nadšeně ochutná jídlo, které mu Evík připravil. „Jako od maminky,“ libuje si. Svorně jdou zkontrolovat kozičku, kterou si minule Eva odvezla s sebou. „Okouzlilas mě celým svým šarmem,“ vyznává se Mirek ve vinárně a svítí mu oči – určitě nejen z vína. „To my čarodějky dovedeme,“ culí se Eva. „Nezklamu tě,“ slibuje Míra.

„Člověk prožil tolik zklamání, že si v pozdějším věku toho vztahu víc váží a víc o něm přemýšlí.“ Mirek nemluví jen tak do větru. Udělá Evě vážnou nabídku; uvědomuje si, že po padesátce se už člověk rozhoduje, s kým stráví zbytek života. Co mu Eva odpoví? Nebude to na ni moc hr? Dostane ji luxus zámecké komnaty a společná snídaně? Co ještě Eva uslyší a co dostane? Minimálně srdce na dlani… Jako scéna z amerického filmu. Uvidíte 2.5. 2013 v reality show Farmář hledá ženu!

Sledujte oblíbený pořad Farmář hledá ženu ve čtvrtek 2.5. 2013

Zdroj, foto: Prima Family
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Na tohle se nedívím, protože mi to příjde jako velká blbost!
Obrázek uživatelky
profil
Zdeňku ty jsi fakt sedlák.Vychovaný jen mezi bejky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Díky tomuto televiznímu tipu jsem pořad shlédla v PC a musím říct, že se mi to líbilo a ráda se podívám na pokračování.
Obrázek uživatelky
profil
Už se všichni doma těšíme na "naše známé"Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles