Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.06. 2018
Dnes má svátek Milan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Farmář hledá ženu II – Jiří a Stanislav

18. 07. 2011 | Televizní tipy

JIŘÍ – věřící katolík, přemýšlivý člověk
41 let; svobodný

Povolání: farmář
Záliby: numerologie, procházky, zpívá ve sboru
Bydliště: na úpatí Oderských vrchů
Ideální žena: Hledá pracovitou a chápající ženu, kterou by bavilo společně hospodařit. Chtěl by mít alespoň 3 děti.

prima-farmar-hleda-zenu-II-jiriJiří je ale příjemný, inteligentní a přemýšlivý člověk. Narodil se ve znamení Střelce a má pocit, že to odpovídá jeho povaze. Jiří sedlačí od té doby, co se vrátil z vojny, takže více než dvacet let.

Chová krávy na mléko, má několik hektarů polí a lesa, takže práce má poměrně hodně. Suší bylinky (třezalku), je schopen si sám opravit zemědělské stroje.

Je věřící (římskokatolického vyznání), takže by se rád seznámil s takovou dívkou, které by nic nestálo v cestě pro případný církevní sňatek. Podle svých slov je tradicionalista vyznávající tradiční hodnoty, ale je velmi tolerantní.

STANISLAV – osamělý budovatelprima-farmar-hleda-zenu-II-stanislav
59 let; vdovec

Povolání: Farmář
Záliby – zvířata, cestování
Bydliště – na okraji Moravského krasu
Ideální žena - Nehledá ženu do kuchyně, ale někoho, koho by bavilo s ním budovat jeho ranč a cestovat. Věří v lásku na první pohled. Nevadí mu ani žena s dítětem.

Ženatý byl dvakrát. První manželství skončilo rozvodem, druhá žena mu před pěti lety zemřela. Z prvního manželství má 3 děti, ve druhém vyženil další 2.

Vedle svého domu začal budovat ranč, má zoo koutek, koutek pro děti i posezení pro hosty. Počet zvířat se postupně rozšiřoval a dnes tam má koně, kozy, srnečka, psy, kočky, fretku, kačeny, slepice nebo morčata. Jezdí k němu děti a občas se svými zvířaty zajíždí i za dětmi. Především spolupracuje s dětskými domovy.

Na ranči vybudoval řadu staveb, z nichž některé jsou a budou určeny k ubytování, jiné slouží zvířatům. Rozestavěné stavby může už ovlivnit budoucí paní. Pokud bude chtít chovat například hady, vybuduje terárium a nebude mu to vadit.

Zdroj: Prima

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !