Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Farmář hledá ženu - Romantický víkend začíná!

23. 04. 2011 | Televizní tipy
Čtrnáct dní, kdy se farmáři a jejich vyvolené neviděli, někomu uteklo jako voda, jinému se táhlo jako smůla. K jakým závěrům muži a ženy dospěli a jaké mají plány? Studená sprcha na krkonošské louce byla ničím proti té ledové, kterou Vlasta Kadeřábek uštědřil Lence po telefonu.

Do Olomouce ji ani nechtěl pustit, a teď ji pro změnu nechce vůbec. Petr Bušák se po dlouhém váhání rozhodl pro Janu. Jakou mají tihle dva sympatičtí lidé šanci? Patrik a Lenka si zaslouží svoji druhou příležitost. To Petra Hájka nikdo postrkovat nemusí, ten frčí do Brna, protože to bez Adriany nemůže vydržet. Moderátorka Laďka nechá tuto zamilovanou dvojici o samotě a další dva páry pošle na romantický víkend.

Jak se vyvine první víkendový den, uvidíte v pondělí 25. dubna ve 21.20 na Primě.

Petr Hájek a Adriana: Nuda v Brně? Nehrozí!

Petr i Adriana přiznávají, že jsou zamilovaní. Petrovi se stýská natolik, že překvapí Adrianu u ní doma, i když se prachu a hluku městských ulic normálně raději vyhýbá. Adriana je nadšená a chce svému farmáři ukázat moravskou metropoli, vzít ho na kulturu, která v Pohorské Vsi chybí, a projet se s ním „šalinou“. V oblíbeném starožitnictví koupí i první obrázky do společné domácnosti. Nakonec jdou dokonce pouštět draka.

Petr Bušák a Jana: „Bobule 3“

Na Moravu míří i Petr Bušák. Jana byla při odjezdu z Jilemnice zamilovaná a plná nadějí.
Od té doby si sice občas napsali, Jana by ale uvítala vřelejší kontakt. Její farmář měl ale pořád tolik práce! Nebyly to výmluvy? Uvidíme, mají před sebou návštěvu vinného sklípku
a ve víně se prý ukrývá pravda. Jak dopadne večeře? Rozváže víno Petrovi jazyk a prozradí něco o svých citech a úmyslech?

Patrik Čangel a Lenka: Středověká noc

Po výměně několika přátelských e-mailů navrhl Patrik překvapené a potěšené Lence společný víkend. Lenka nelení a vybere pro tohoto muže, milujícího dobré jídlo a pití, pobyt v zámecké středověké krčmě Dětenice. Vezme ho na výlet připomínající legendární Noc na Karlštejně, kde by mohl na chvíli zapomenout na práci a podlehnout atmosféře místa. Otevřou cesta do minulosti a nevšední zážitek sklářovo srdce?

Vlasta Kadeřábek a Lenka

Tenhle pár už nikam nepojede ani se nesetká. Vlasta vztah s Lenkou ukončil, protože chov koz ani příležitostná práce prý nevydělají dost peněz na splácení Lenčiných dluhů. Lenka má podle něj víc problémů, než on dokáže zvládnout. Zklamaná žena zkouší ještě jednou alespoň přes telefon zjistit příčinu Vlastova obratu, nic nového se ale nedozví.

Břéťa Sucharda a Lenka zůstanou dobrými přáteli nejen spolu, ale i s Oldřiškou. Na romantický víkend to však bez onoho pověstného zazvonění nestačí, Břetislav musí tu pravou ženu hledat dál. Dnes si alespoň uvědomil, že sám už žít nechce.


Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky