Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Farmáři sklízejí, co zaseli

25. 02. 2011 | Televizní tipy
V létě jsme vás seznámili s deseti českými farmáři, kteří už nechtějí být sami. Touží, aby po zimě zase přišlo jaro a zahřálo jejich osamělá srdce. Všichni na tu pravou čekají. Polovina z nich bude však dál hledat už jen na vlastní pěst, na obrazovkách budeme sledovat příběhy pětice těch mužů, kteří dámy oslovili nejvíce. Dopisy potenciálních farmářek všem osobně až domů doručí moderátorka Laďka Něrgešová, a přinese tak s sebou i verdikt o postupu, nebo o konci účasti v pořadu.

Pro každého z desítky farmářů má alespoň jeden dopis, který může být nadějí na začátek něčeho krásného. Čí dopisy a fotky zaujmou postupující farmáře? Jak se začnou rozvíjet nové známosti pěti opravdových chlapů a kdo všechno jim do toho bude mluvit? Uvidíte už v pondělí 28. února ve 21.20 na Primě.

prima-farmar-hleda-zenu-farma-petr-busakPětice správných chlapů umí vzít práci za pačesy. Sklář Patrik Čangel (35) by si rád přivedl partnerku do svého nového domu a zaplnil ho dětmi. Měla by umět vařit a postarat se
o domácnost. Patrikovy podmínky na první dojem splňují třeba mladé maminky Lída a Lenka, shodou okolností obě kadeřnice, také se mu ale zalíbila i Pavlína. Charismatického dlouhovlasého blonďáka Petra Hájka (46) opustila před dvěma lety žena. Vášnivý koňák zůstal sám na pečení chleba a výrobu kozích sýrů. Píše si deník – přibude tam i zmínka o nové lásce? Třeba o Evě, toužící po idyle mimo civilizaci, nebo o romantické budoucí spisovatelce Johaně či o Adrianě, která by se ráda starala o zvířata a voní jí mužský pot?

O tom, že pohled z koňského hřbetu patří mezi ty nejkrásnější, nepochybuje ani skaut Břetislav Sucharda (51) z velkolepé zámecké jízdárny na Vysočině, který hledá harmonický vztah založený na podobných hodnotách.
Odepsala mu mimo dalších i Lenka, milovnice zvířat a hipoterapeutka, která by u něj možná našla uplatnění. Břéťa nehledá puťku, ale chce, aby žena věděla, kdo u nich doma nosí kalhoty. Dominantních partnerek má právě dost, i když Svatavu, která má svoji hlavu, také rád pozná.

Ekolog Vlastimil Kadeřábek (48), žijící skromně vysoko v horách v souladu s přírodou, dostal také šanci najít družku, která by se nebála společného života na samotě. Zaujaly ho ženy odlišné jako den a noc. Vybere si třeba mezi Ostravačkou Terezou a jemnou Lenkou, kterou už muži hodně zklamali a chce poznat člověka pevného a pravdivého? Nic menšího než své srdce, dům, stáje a sad nabízí nesmělý Petr Bušák (36) z podhůří Lužických hor, který si pro samou práci nenašel ani čas na vážnou známost. Kdo otevře srdce vtipnému Petrovi? Mladičká studentka Gabriela, nebo zralejší Jana, která by ráda prožila úplně obyčejný život na vsi? Obě dívky jsou katoličky, což je pro Petra důležité, a pohledné blondýny k tomu.

Ženu svého srdce budou už bez přítomnosti televizních kamer hledat „indián“ Jiří Sedlák (41) z Vysočiny, na jižní Moravě pohodovou sportovkyni vyhlíží Vladimír Trnka (48). V nové zázemí stále doufá také ovčák a buddhista Václav Kroc (52) z Rokycanska. Snílek a stavař Tomáš Valenta (31) nabízí bydlení na kouzelné samotě s koňmi a širokým výhledem do okolí Valašského Meziříčí a na tu pravou je zvědavý také včelař Miroslav Fikar (35).

Zdroj: Prima

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
to nie je preca pre každého
Obrázek uživatelky
profil
tam jsou ve chlévě špinavé krávy!!!
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky