Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.09. 2018
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Film Nic proti ničemu 14.5. 2014

14. 05. 2014 | Televizní tipy
Krize angažovaných třicátníků aneb Pedofilem snadno a rychle. Česká sarkastická komedie Nic proti ničemu se vysílá 14.5. 2014 v premiéře.

Mladí manželé Radek a Johana z filmu Nic proti ničemu ze dne 14.5. 2014 přijedou inkognito, každý zvlášť, na ustavující schůzi budoucího občanského sdružení adoptovaných lidí. Ti se chtějí zaměřit na podporu adopcí ve společnosti.

Johana ani Radek z filmu Nic proti ničemu ze dne 14.5. 2014 nejsou ve skutečnosti adoptovaní, ale protože sami uvažují o osvojení dítěte, chtějí se nejprve přesvědčit, jak taková zkušenost člověka ovlivní. Během několikadenního pobytu v západočeském kempu Jordán, kde se schůze odehrává, vyplouvá postupně na povrch, že nejsou jediní, kteří skrývají své pravé motivace.

Film Nic proti ničemu 14.5. 2014Situace nabere ve filmu Nic proti ničemu ze dne 14.5. 2014 na obrátkách, když se Radek ukvapeně představí pod cizí internetovou přezdívkou Skippi a stane se okamžitě středobodem hlubokého opovržení, aniž by znal pravou příčinu. Každý je posléze nucen improvizovat a vstupovat do rolí, pro které se vlastně vůbec nehodí. Ať už je to samozvaný vůdce, osudová žena, rebel, naivka nebo sebezpytující pedofil, jeden po druhém odhalují své motivace a tajemství, které vytvářejí další a další bizarně komické situace.

Film režiséra, hudebníka a herce Petra Marka vznikl na motivy improvizované inscenace souboru LÁHOR/Soundsystem. Natáčení probíhalo metodou kolektivní improvizace nad přesně strukturovaným scénářem. Autentickým herectvím, dokumentární a syrovou vizualitou je Nic proti ničemu blízký filmům hnutí Dogma 95.

Ve filmu Nic proti ničemu ze dne 14.5. 2014 hrají: J. Švarcová, R. Rubáš, M. Moštík, M. Pilařová, Z. Hudeček, J. Najvert, K. Davidová, P. Hronek, P. Marek, J. Nezhyba a P. Holoubek. Scénář J. Najvert a P. Marek.

Film Nic proti ničemu můžete sledovat 14.5. 2014 od 22,50 hodin na ČT2!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Film Nic proti ničemu 14.5. 2014:

Film Nic proti ničemu 14.5. 2014
Film Nic proti ničemu 14.5. 2014
Film Nic proti ničemu 14.5. 2014
Film Nic proti ničemu 14.5. 2014
Film Nic proti ničemu 14.5. 2014
Film Nic proti ničemu 14.5. 2014
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !