5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.04. 2019
Dnes má svátek Jiří
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl

15. 04. 2018 | Televizní tipy
Významný český ortoped. Režie pořadu GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl V. Polesný. Profesor Pavel Dungl se narodil v Olbramkostele na Znojemsku. Jako lékař nastoupil nejprve na ortopedickou kliniku na Vychovatelně Na Bulovce.

Specializoval se na traumatologii a alloplastiky, nejvíce se věnoval dětské ortopedii. V letech 1984–1989 pobýval na několikaměsíčních studijních pobytech v Rakousku, Německu, Švýcarsku a USA. V letech 1990–1993 pracoval v ortopedické nemocnici Speising ve Vídni. Následně se stal přednostou ortopedické kliniky Nemocnice Na Bulovce.

GEN – Galerie elity národa - Pavel DunglDíky vynikajícím výsledkům své práce se profesor Dungl stal řádným členem řady ortopedických společností – členem výkonné rady EFORT, členem Společnosti německy mluvících dětských ortopedů, korespondujícím členem Pediatrické ortopedické společnosti Severní Ameriky a Argentinské ortopedické společnosti.

Dále je čestným členem Rakouské, Slovenské, Maďarské a Polské ortopedické společnosti. Za nejvýznamnější ocenění jeho práce na poli dětské ortopedie lze považovat fakt, že byl v roce 1998 zvolen do výkonného výboru Evropské pediatrické společnosti a v letech 2004–2005 vykonával funkci jejího prezidenta jakožto první ortoped z bývalého východního bloku.

GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl lze sledovat 15. 4. 2018 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl:

GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl
GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl
GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl
GEN – Galerie elity národa - Pavel Dungl
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !