Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hana Zagorová vydala po sedmi letech novinkové album Vyznání

19. 06. 2014 | Úspěšní lidé
Hana Zagorová nyní vydala po sedmi letech novinkové album, které nazvala Vyznání. Položili jsme jí několik otázek, které poodhalily více z přípravy tohoto očekávaného CD.

Co bylo impulsem pro vznik nového alba vyznání?


Hana Zagorová: Dopisy fanoušků a také pocit, že mám nashromážděný dostatek kvalitní věci, kterým rozumím. Chuť jít do studia a začít nové album připravovat odstartovaly tentokrát také tři francouzské písně, jenž mě okouzlily natolik, že jsem si je sama i otextovala. 

Bylo těžké vybírat z nabízených písní?

Hana Zagorová: Já se potřebuji s písničkou, kterou zpívám ztotožnit – takže výběr bývá opravdu obtížný. Musím říct, že některé z nabízených písní můžou být i moc krásné a já jejich potenciál cítím, ale přesto je musím odmítnout s tím, že budou „slušet“ jinému zpěvákovi víc než mně.

Hana Zagorová vydala po sedmi letech novinkové album VyznáníJak vzniká nové album?

Hana Zagorová: Jednoduše řečeno, musí pro něj nazrát čas! Pokud má být výběr písní kvalitní, tak se nedají věci moc uspěchat. Na druhou stranu nejsem ta, kdo střádá písně do šuplíku. Například na poslední výběr 3CD Zlatá kolekce - Zítra se zvedne vítr jsem přidala hned dvě nové nahrávky, které mne v té době zaujaly a nechtěla jsem tím pádem jejich nahrání odkládat. Také je  velmi důležité, aby se jednotlivé skladby k sobě hodily. Výlety do jiných žánrů jsou sice fajn, ale nesmí jich být moc, aby celé album neposunuly jiným směrem, než zamýšlím.

Poprvé spolupracujete s významným básníkem Ľubomírem Feldekem. Jak ke spolupráci došlo?


Hana Zagorová: Před časem mne uchvátil jeho text k písničce Ten zloděj čas, který nazpívala na své poslední album Hana Hegerová a loni na album Melancholie také Štefan Margita. Tento text je tak krásný a silný, že na něj nelze po poslechu ještě dlouho zapomenout. Požádala jsem producenty mého vznikajícího alba, zda by se pokusili pana Feldeka oslovit. Podařilo se a já mám s jeho textem hereckou písničku o legendárním Pierotovi.  

Proč jste pojmenovala album Vyznání?

Hana Zagorová: Protože jde o VYZNÁNÍ z pocitů, které jsou jeho sjednocujícím prvkem. Jde o písničky o pocitech, které nás provázejí každodenním životem. Právě proto jsou o lásce, zradě a naději.

Hana Zagorová vydala po sedmi letech novinkové album Vyznání

Zdroj, foto: Supraphon

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Hana Zagorová vydala po sedmi letech novinkové album Vyznání:

Hana Zagorová vydala po sedmi letech novinkové album Vyznání
Hana Zagorová vydala po sedmi letech novinkové album Vyznání
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !