Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 13.11. 2018
Dnes má svátek Tibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hledá se táta a máma - 13.11. 2017

13. 11. 2017 | Televizní tipy
Svobodná maminka Petra, nesmělý optimista René a romantický dobrodruh Josef každým dnem více poznávají vybrané protějšky. U Petry už nápadníci dokonce přenocovali, a jak zjistila, život pod jednou střechou není žádný med. To samé čeká i Josefa, kterému se ale před příjezdem jeho dam rozbil bojler, a kromě své otevřené náruče jim tak může nabídnout jen studenou sprchu. Nejvíce zamotanou hlavu má René, kterému se dámy tak trochu rozutekly. Bude si muset sjednat pořádek, i on přece hledá tu pravou pro život. Uvidíte už v pondělí 13. listopadu ve 21.30 na Primě.

Hledá se táta a máma – 13.11. 2017:


Do domu tatínka Josefa se chystají čtyři nápadnice, které pozval. A jako naschvál jeho domácnost stávkuje. Rozbil se bojler a teplá voda je v ohrožení. Josef se snaží přístroj opravit, ale nedaří se. Starý bojler sice odmontuje, ale na namontování nového nemá kompletní příslušenství. Zvládnou se dámy sprchovat ve studené vodě? A co řeknou na jeho domácnost? Není zrovna ve vzorném stavu. Domeček je navíc uprostřed rekonstrukce, všude panuje nepořádek a nezdá se, že by to Josef chtěl nějak zvlášť řešit. Vezmou to i jeho děvčata s takovým přehledem?

Hledá se táta a máma - 13.11. 2017Jako první dorazí Silvia a nese dárky – čokoládu pro dcery, krmení pro kocoura a lahev vína a dopis pro Josefa. Svěří se mu se svou nemocí – cukrovkou, kvůli které si musí píchat inzulin. Jak doufá, víno si snad vypijí jen ve dvou, až budou pár. I když si to ostatní dámy, které postupně přicházejí, moc nepřejí, nakonec dorazí i Radka, který byla obviněna z pomluv. Nezbývá, než si všechno vyříkat a spory vyjasnit. Napětí se tak zdá být zažehnáno.

Dojem ale musí dámy udělat i na Josefovy dcery. Všechny se tak snaží, jak jen to jde. Dobrovolně dokonce zvolí ke spaní ve stanu na zahradě, protože do domu se všichni nevejdou. Zdá se, že když jde o Josefa, nic jim nevadí – stan ani studená voda. Tatínek René je se svými dámami stále ještě na farmě. Kamarádky Silvie a Anastasie se zatím ale nevrátily a jemu i ostatním soupeřkám už dochází trpělivost. Dámy naléhají, aby na obě fotomodelky už více nečekal a rovnou je vyřadil. On se chce ale zachovat spravedlivě a poté, co se mu chybějící nápadnice ozvou a mají pro svou nepřítomnost vysvětlení, rozhodne se na ně počkat, což vyvolá nevoli ostatních.

Anastasie se vymlouvá na téměř 3denní nevolnost po party, Silvie zase musela místo babičky hlídat svou dceru. Obměkčí to Reného? Vyřazování bude dramatické a výsledek překvapivý pro všechny. Nečekaný bude ale i střet s Reného domácí realitou. Na příjezd vybraných nápadnic se nijak zvlášť nepřipravuje, i když povolá na pomoc své dvě děti. Doma nemají nic k jídlu, musí tak nejdříve na nákup. Mezitím ale dorazí do jeho domu v jižních Čechách první návštěvnice. A pozvou se dál. To, co uvidí, je pro ně absolutně šokující – špína, nepořádek, prostě bordel. 

Renému to po návratu z nákupu řeknou pěkně od plic. Zdá se však, že on je takovou vlnou kritiky ze strany svých vyvolených zaskočen. Vůbec si neuvědomuje, že by jeho domácnost byla tak hrozná, jak dámy říkají.  V Brně u maminky Petry se situace naopak trochu uklidnila. Svobodná maminka se už na své nápadníky nezlobí, snaží se s nimi spíš domluvit na pravidlech života pod jednou střechou. Společně si tak rozdělí úkoly a je jasné, že pánové budou dělat první poslední, aby nedali Petře důvod k dalším neshodám.

Ona má ale přísné oko a jejich první pracovní počiny okamžitě reklamuje. První noc u ní se nikomu nechce spát. Ani Petře. Uprostřed noci navíc roztrpčí přítomné muže, když udělá Pavlovi masáž zad. Body si u ostatních soupeřů Pavel nepřidá ani ráno, vyspává ze všech nejdéle. Ráno je kritické i pro paní domu. Najednou se rozbrečí a pánové pochopí, že je velmi citlivá a nedorozumění z prvního dne v ní stále ještě dříme.

Cítí se zřejmě trapně, že při šmejdění její nápadníci viděli víc, než měli. Pánové se proto snaží ji uklidnit a slíbí „hory doly“. A aby nebyli daleko činům, rovnou se pustí do práce – někdo uklízí, někdo vaří, ostatní se chystají na opravy a malování.

Sledujte šestý díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 13.11. 2017 ve 21.30 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Hledá se táta a máma - 13.11. 2017:

Hledá se táta a máma - 13.11. 2017
Hledá se táta a máma - 13.11. 2017
Hledá se táta a máma - 13.11. 2017
Hledá se táta a máma - 13.11. 2017
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !