Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.09. 2019
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?

29. 08. 2019 | Evropa
-Komerční sdělení-

Hevíz


Zajímavým tipem je určitě lázeňské město Hevíz v Maďarsku, jedna z TOP 20 nejlepších evropských destinací, která je ideální nejen k odpočinku a relaxaci, ale také k plavání, jízdě na kolech, pěší turistice a mnoha dalším aktivitám. Přesvědčte se sami.

Koupání a plavání od rána do večera


Plavání a pobyt ve vodě vůbec je skvělou aktivitou pro každého. Termální jezero Hévíz nabízí díky svým teplotám, které během podzimu a zimy dosahují 23–25 °C možnost celoročního koupání.  A když vás přestane unášení se cirkulující vodou bavit a budete si chtít zaplavat nebo si užít vodních radovánek s vašimi dětmi, můžete společně vyrazit do bazénů některého z hotelů. Většina z nich celoročně provozuje bazény různých velikostí a atrakcí a vůbec nevadí, že zde nejste ubytování. Za malý poplatek vám umožní vstup do svých bazénů kdykoliv během dne.

HevízDny plné dobrodružství


Možná vás to překvapí, ale v Hévízu můžete s dětmi vyrazit k vykopávkám, odkud se během pár minut dá přesunout na dětská hřiště nebo na náměstí před muzeem Egregy, kde zejména během léta probíhá mnoho akcí právě pro rodiny s dětmi. Na cestě do Keszthely se pak nachází Adventure park, kde si nejen děti mohou užít mnoho zábavy. Tento zábavný park nabízí 35 hřišť, vyzkoušet si zde můžete i lukostřelbu či si jako rodina užít minigolf, pétanque atd. V případě, že jste se rozhodli nebrat s sebou kolo ani to není překážka v tom, užít si společný cyklovýlet. Kolo pro sebe i své děti je možné si půjčit ve městě, například přímo v kanceláři Hévíz Touriform Office, kde je k dispozici mnoho typů kol se slevou, nebo i v okolí města a díky rozvětvené síti cyklostezek si užít společnou projížďku. A pokud se už nikomu nebude chtít šlapat, zkuste segway, na kterém mohou jezdit děti od osmi let, ty menší pak můžete usadit do speciálního vozíku a táhnout je na segway za sebou.

Rodinné výlety za poznáním i zvířaty Hevíz


V okolí městečka Hévíz je k dispozici mnoho dalších aktivit pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit jezero Balaton, užít si místní pláže, stejně jako výlet na lodi, yachting, windsurfing nebo si půjčit tolik populární paddle board. V okolí města se nachází také park se zvířaty – malá ZOO, kde je možné krmit a pochovat si některá zvířata, můžete také vyrazit na pěší výlet do přírody, nebo navštívit centra národních parků jako např. jezerní jeskyně v Tapolce nebo bizoní rezervaci.


Více o Hévízu na www.heviz.hu/cz.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?:

Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?
Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?
Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?
Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
...Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles