Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Holky jsou v pořádku

3. 03. 2011 | Vaše příběhy
Tento příběh se stal v rodině mé kamarádky, která mi ho nedávno vyprávěla. Rodiče kamarádky měli již jedno dítě, a to syna. Vždy chtěli dvě děti, a tak když byl synek větší, dohodli se, že zapracují na bráškovi nebo sestřičce.

Kamarádčina maminka si přála holčičku. Po krátkém čase zjistila, že čeká miminko a hrozně moc se na něj těšila. Kamarádčiny rodiče pomalu nakupovali vše potřebné pro miminko. Tenkrát ještě nebyly ultrazvuky, a tak nakupovali vše v neutrálních barvách, že něco do barvičky pohlaví koupí, až bude miminko na světě.

Když nastal čas, odvezl kamarádčin tatínek maminku do porodnice. Tenkrát tam samozřejmě nemohl zůstat, a tak byl poslán domů s tím, že až se miminko narodí, sestřička zavolá. Když sestřička volala, že holky jsou v pořádku, byl štěstím bez sebe a druhý den se vydal do porodnice.

Když zaklepal na sesternu a chtěl vědět více, než co mu sdělila sestřička po telefonu, sestřička mu opět sdělila, že holky jsou v pořádku a že se mají čile k světu, a maminka že je také v pořádku. Tatínek se zarazil a na chvíli zůstal jen strnule stát a zírat a zeptal se, jak to sestřička myslí, že holky? Sestřička pohotově odpověděla, že mají dvojčátka. To nikdo nečekal a nevěděl. V hlavě se mu honila spousta otázek; jako že už mají kočárek jen pro jedno miminko, veškeré oblečky pro jedno miminko a že ani neví, jak dvě děti uživí a kde budou bydlet, protože měli malý byt. Nakonec byl ale rád za dvě zdravé holčičky, a když všechny tři přišly domů, nebyl čas přemýšlet nad tím, jak a co bude.

Byt si nakonec vyměnili s rodiči, kteří měli větší byt a byli tam sami dva. Dnes je dvojčatům třicet let a jejich maminka i tatínek dodnes vzpomínají, jaké to bylo překvapení, když čekali jedno dítě a narodily se dvě. Kamarádka je ráda, že má dvojče a je mezi nimi velké citové pouto.

Lipsas - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
tak pro mně taky byl šok jak mně na ultrazvuku oznaměli že mam dvojčata,a ja čekala jen jednohoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás to bylo obdobné taky vše na jedno dítě a teď je jednovaječným dvojčatům 25 let.jo jo letí to
Obrázek uživatelky
profil
Tak podobný příběh znám s třemi holčičkami a přitom si tatínek přál jednoho kluka Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pekný príbeh
hlavne že sú všetci zdraví
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný příběh. Tak to muselo být velké překvapení, když se místo jednoho dítěte narodily dvě. Hlavně, že mají holky k sobě navzájem pěkný vztah.Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky