Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.12. 2018
Dnes má svátek Miloslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Horor v pokoji číslo 6

31. 03. 2011 | Vaše příběhy

Když byly děti ještě malé, jezdili jsme s nimi každoročně v zimě lyžovat do podnikové chaty ve Strážném. Chata to nebyla veliká, zájemců bylo vždycky hodně a tak se stalo, že jednou už byly všechny pokoje obsazené, kromě velikého č. 6.

Domluvili jsme se se sestrou a ještě s jedním kolegou, že se prostě všichni vyspíme tam. Čtyři dospělí a pět dětí. Koupila jsem si na to bytelné pyžamo, s dlouhými,  gumou zakončenými rukávy a trádá na lyže.

V pokoji byly palandy, takže jsem na jedné horní skončila i já a vedle mě kolegův malý, pětiletý Ondra.

Lyžování parádní, zábava taky bezvadná, protože jsme se všichni v celé chatě znali z práce, takže jsme hráli hry, zpívali  a neskutečně jsme se nasmáli. Všechno bylo prostě fajn, až jednou v noci... spím a najednou mě probudila rána do obličeje. Něco studeného a divného  mě pěkně praštilo přes pusu. Jak jsem si to chtěla sundat, nahmatala jsem ve tmě ledovou a bezvládnou ruku. Zařvala jsem šíleně, protože jsem byla přesvědčená, že na mě spadla nějaká mrtvola. Švagr vyletěl rovnýma nohama z postele, ale protože spal dole, v mžiku ho to vrátilo nazpět, jak se praštil o horní část palandy. Už ani nevím, komu se podařilo rozsvítit. Osazenstvo celého pokoje bylo na nohou a nikdo nevěděl, co se to děje. Já, celá zpitomělá, hledala mrtvolu a kde nic tu nic. Jen švagr s boulí na hlavě, vyjukané děti, ségra  ztratila strachy řeč a mírně ovíněný kolega, jenž  naprosto nevěděl, která bije. Probudili se i v sousedních pokojích a přilítli nám na pomoc, protože byli přesvědčení, že se u nás vraždí. Jen malý Ondra, kterému jsem zařvala asi 10 centimetrů od hlavy, hajal jak andělíček. " Pro Boha živýho, co se to tu vlastně stalo?"

No co? Přeležela jsem si ruku, své udělala i guma na rukávě, která byla dost fest. Jak jsem se ve spaní zřejmě chtěla otočit, moje bezvládná, nedokrvená a proto ledová ruka mě spadla na obličej a já, jak jsem si ji ze sebe sundavala, vůbec jsem necítila, že držím svoji vlastní ruku :))  Když se tohle všechno vysvětlilo a my jsme se dosmáli, usnuli jsme spánkem spravedlivých, neboť nás ráno opět čekaly zasněžené krkonošské stráně.  Do konce dovolené jsem měla o zábavu postaráno, protože si všichni ze mě dělali legraci.


Autor:Adna
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
to by mě ani nenapadlo!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
příběh Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles