Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.07. 2018
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak a kde najít lásku v osmdesáti

31. 05. 2011 | Vztahy
Když si vzpomenu na Arnošta Lustiga, musím o lásce v osmdesáti.
Bývá to láska často jen v rovině citové, zato o to hlubší. V osmdesáti letech se už nenajde moc mužů, kteří by byli chtiví seznamování, ale pár se jich vyskytuje. Jsou to často celoživotně aktivní lidé, kteří leckdy vynikají v nějakém oboru.


Ať už vědci, umělci, filozofové, profesoři na vysokých školách, doktoři, či politici. Během života získali potřebné vzdělání, které jim umožnilo vyšší životní standard, žijí zdravěji a déle. Pokud narazíte na takového člověka, je to spíše ze známosti, v běžném životě je často nepotkáte. Může se ale stát, že na nějaké společenské akci dotyčný vystupuje, nebo je dokonce divákem, potom neváhejte a oslovte ho. Život po boku takového člověka může trvat ještě dlouho, často se budete divit, jak i v osmdesáti mohou být muži vitální.

Vzpomeňte si jen na cestovatele Miroslava Zikmunda, který už dříve oslavil devadesátku, nebo Miloslava Stingla, který nedávno oslavil osmdesátku. Určitě byste to do těchto pánů neřekli, kdybyste zažili některou z jejich přednášek. Oba ještě v tomto věku aktivně cestují, ale jako partnerky byste s nimi po celý život moc štěstí neudělaly - pořád byli na cestách. Ale toho se v tomto věku už tolik bát nemusíte, většina mužů po osmdesátce už opravdu zakotví doma, maximálně tu a tam zajede do lázní nebo k moři. Pokud jste aktivní, vypravte se k mrtvému moři.

Budete překvapena, co aktivních mužů čile pobíhá na pobřeží mrtvého moře. Ale je to přeci jen nákladnější, a pokud si takovou cestu nemůžete dopřát, stačí zajet na Slovensko do Podhájské. Účinky jsou podobné, ale finančně výrazně ušetříte. Osmdesátníky najdete téměř ve všech lázeňských střediscích, ale nefanděte si, že budete pořádat procházky po městě a blízkém okolí.

Zpravidla se váš pohyb omezí na jednotlivé lázeňské procedury, kdy i odchod z jedné a přechod k druhé bude dostatečně vyčerpávající, a po skončení budete ráda, když dojdete do kavárny v areálu. I když osazenstvo kavárny bude mít své nejlepší roky za sebou, nechybí tam smích a humor, jako kdybyste se sešli s partou v mládí.

Lidé vyprávějí o svých vnoučatech a při vzpomínkách na mládí je vhodná chvíle pro seznámení. I když by vám pravé seznámení nevyšlo, můžete najít alespoň dlouhodobé přátelství, které je v tomto věku také velkým přínosem.

Autor:pppeettrr
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkláska kvete v každém veku? no né....
Obrázek uživatelky
profil
jsem byla na velkém rautu v kasínu v Rozvadově. Byl zde právě pan Arnošt Lustig s mladou "kočkou" a musím vám říci, že jsem ho obdivovala. Hýřil vtipy, dlouho do noci byl veselý a neustále se usmíval. Bohužel, nemoc ho přelstila.SmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles