Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.12. 2018
Dnes má svátek Ester
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak a kde najít lásku v sedmdesáti

29. 05. 2011 | Vztahy
Lidé se v sedmdesáti letech dělí na ty, co ještě žijí s životním partnerem, a na ty ostatní, kteří ať už z jakéhokoli důvodu životního partnera postrádají - nejčastěji proto, že zemřel, že se s ním rozvedli nebo z nějakého důvodu zůstali sami.

Pro ty, co mají dostatek elánu a chuť najít partnera v tomto věku je dostatek příležitostí například při studiu univerzity třetího věku. Jednak to nic nestojí, jednak se duševně rozvíjíte, a tím že na univerzitu docházíte, se zlepšuje i vaše fyzická stránka. Zkrátka pokud jste aktivní, nebudete mít nouzi o partnera ani v tomto věku. Právě na univerzitě můžete potkat podobný protějšek, který je kultivovaný, s širokým rozhledem, ale připravte se i na možné komplikace. Totiž pánové, kteří odešli do důchodu a přišli o leta budovaný pracovní post, mají potřebu někomu dokazovat, co vše znají.

Můžete se tak dostat do role žáka, který bude tázán na nejrůznější otázky z lidského vědění, a jen chápavým odpovídáním se své role nezbavíte, budete vtaženi do této hry dennodenně, může se to rozšířit i na společná setkání s širším okruhem rodiny, kde se budete cítit trapně, když váš potencionální partner bude předvádět, co všechno ví. Ale pokud narazíte na muže, který má přirozenou inteligenci a nebude se jen vychloubat a naparovat, neváhejte.

Každý si občas potřebuje dokázat, že jeho názor je ten nejlepší, ale když jen povídáte a neposloucháte, nic nového se nedozvíte. Jen ti, kteří dokáží naslouchat druhému, jsou potom těmi chápavými a kultivovanými partnery. Když neuspějete v hledání partnera na univerzitě třetího věku, kde přeci jen převažují ženy, což je dáno i dřívějším odchodem mužů z tohoto světa, neváhejte se vypravit na kulturní představení pro seniory. Mnoho divadel má předplatné výhradně určené seniorům, kde si o přestávce při kávě můžete popovídat se sousedem o průběhu hry, ale i kina se zaměřují na představení pro seniory, stejně tak leckteré další instituce.

Je řada výstavních síní a galerií, které pořádají přednášky pro seniory, existuje nespočet kulturních pořadů pro seniory organizovaných obecními a městskými úřady, domovy důchodců, či lázeňskými středisky. Vypravit se na zájezd se seniory například do Vídně vám přinese nejen kulturní zážitek, ale po cestě můžete vysledovat, kdo jede sám, a nenápadně prohodit pár slov, že jedete také sama, ale zapomněla jste si mapu, jestli se můžete k dotyčnému přidat. Samozřejmě že mapu pro všechny případy v kabelce mít budete, ale přeci jen muž v každém věku je rád, když je potřebný a důležitý. Dopřejte mu to, odmění se vám pravou vídeňskou kávou, a třeba tak najdete partnera na celý zbytek života.

Autor:pppeettrr
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !