Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 17.03. 2018
Dnes má svátek Vlastimil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak a kde najít lásku v sedmdesáti

29. 05. 2011 | Vztahy
Lidé se v sedmdesáti letech dělí na ty, co ještě žijí s životním partnerem, a na ty ostatní, kteří ať už z jakéhokoli důvodu životního partnera postrádají - nejčastěji proto, že zemřel, že se s ním rozvedli nebo z nějakého důvodu zůstali sami.

Pro ty, co mají dostatek elánu a chuť najít partnera v tomto věku je dostatek příležitostí například při studiu univerzity třetího věku. Jednak to nic nestojí, jednak se duševně rozvíjíte, a tím že na univerzitu docházíte, se zlepšuje i vaše fyzická stránka. Zkrátka pokud jste aktivní, nebudete mít nouzi o partnera ani v tomto věku. Právě na univerzitě můžete potkat podobný protějšek, který je kultivovaný, s širokým rozhledem, ale připravte se i na možné komplikace. Totiž pánové, kteří odešli do důchodu a přišli o leta budovaný pracovní post, mají potřebu někomu dokazovat, co vše znají.

Můžete se tak dostat do role žáka, který bude tázán na nejrůznější otázky z lidského vědění, a jen chápavým odpovídáním se své role nezbavíte, budete vtaženi do této hry dennodenně, může se to rozšířit i na společná setkání s širším okruhem rodiny, kde se budete cítit trapně, když váš potencionální partner bude předvádět, co všechno ví. Ale pokud narazíte na muže, který má přirozenou inteligenci a nebude se jen vychloubat a naparovat, neváhejte.

Každý si občas potřebuje dokázat, že jeho názor je ten nejlepší, ale když jen povídáte a neposloucháte, nic nového se nedozvíte. Jen ti, kteří dokáží naslouchat druhému, jsou potom těmi chápavými a kultivovanými partnery. Když neuspějete v hledání partnera na univerzitě třetího věku, kde přeci jen převažují ženy, což je dáno i dřívějším odchodem mužů z tohoto světa, neváhejte se vypravit na kulturní představení pro seniory. Mnoho divadel má předplatné výhradně určené seniorům, kde si o přestávce při kávě můžete popovídat se sousedem o průběhu hry, ale i kina se zaměřují na představení pro seniory, stejně tak leckteré další instituce.

Je řada výstavních síní a galerií, které pořádají přednášky pro seniory, existuje nespočet kulturních pořadů pro seniory organizovaných obecními a městskými úřady, domovy důchodců, či lázeňskými středisky. Vypravit se na zájezd se seniory například do Vídně vám přinese nejen kulturní zážitek, ale po cestě můžete vysledovat, kdo jede sám, a nenápadně prohodit pár slov, že jedete také sama, ale zapomněla jste si mapu, jestli se můžete k dotyčnému přidat. Samozřejmě že mapu pro všechny případy v kabelce mít budete, ale přeci jen muž v každém věku je rád, když je potřebný a důležitý. Dopřejte mu to, odmění se vám pravou vídeňskou kávou, a třeba tak najdete partnera na celý zbytek života.

Autor:pppeettrr
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !