Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak a kde najít lásku ve čtyřiceti

25. 05. 2011 | Vztahy
Je-li vám čtyřicet, buď jste v manželské svazku, rozvedeni, svobodní, ve výjimečných případech ovdovělí. Většinou díky pracovnímu vytížení nezbývá na seznamování ani čas, ani příležitost, ale přeci jen pár možností se i v nabitém dni najít dá.

Dříve téměř nemyslitelné, aby sama žena vyhledávala seznamování v baru či v restauraci, je dnes běžnou praxí, protože někteří muži mají svaly po celém těle, ale nejsou moc výřeční a na oslovení krásných žen si netroufají. Naopak se bohužel najde řada barových povalečů, kteří mají dvacet kilo nadváhy a svalnaté už mají jen řeči. To by ale přesto nemělo odradit od tohoto způsobu seznámení, ale je třeba si vybrat vhodný bar, případně restauraci, kde je možné někoho jen tak mimochodem oslovit a zajít na skleničku trochu na úrovni.

Dokonce vyzrálejší žena může oslovit mladíka a riskuje vlastně jen případné odmítnutí, které si ale zpravidla hned tak někdo nedovolí, pokud je alespoň trochu džentlmen. Navíc dobře vypadající čtyřicetiletá dáma s mnoha zkušenostmi ve všech oblastech života může být pro pětadvacetiletého muže zajímavým obohacením a není výjimkou, že tyto vztahy i přetrvají. Stejnou příležitost mají muži, od kterých je to běžnou praxí, že si hledají ve čtyřiceti o deset či o dvacet let mladší partnerku, obzvlášť pokud jsou rozvedeni a chtějí začít nový život.

Že to mnohdy nevyjde je nasnadě, protože přeci jen každý prožil dětství a pubertu v jiné době, každý může mít odlišné životní tempo atd.
Pokud člověk nevyhledává bary či restaurační zařízení, je možné zajít na taneční zábavu, taneční kurzy pro dospělé dosahují čím dál větší popularity, která je umocňována televizními soutěžemi v tanci. Výborné je to, že muži už nechodí za taneční jako když byli adolescenti, ale právě naopak si zatancují rádi a s chutí. Při mazurce se partneři prostřídávají a vy si tak můžete vybrat toho pravého. Není to ale také možnost pro každého, protože tanec přeci jen vyžaduje sportovního ducha a toho už mnozí muži pozbyli. Potom nezbývá než sledovat inzerci v tisku a na internetu, protože volných čtyřicetiletých mužů, kteří za něco stojí, je jako šafránu. Ti, kteří zbyli, se povětšinou ženit nechtějí, nebo mají tak náročné představy o partnerce, že budete muset slevit na úkor svých představ o životě.

Pro movitější existují seznamovací kanceláře pro VIP klientelu, kde se o vás postarají s nadstandardní péčí, ale pořád se jedná o nepřirozený způsob seznamování. Možná už je lepší si koupit zahraniční zájezd pro nezadané, kdy i bez seznámení prožijete alespoň krásnou dovolenou. Pokud potkáte partnera, je to určitě jedna z nejlepších investic do dovolené. Úspornější variantou je dát si placený inzerát do celostátního tisku, ale to v době internetu dělá málokdo.

Možná právě proto by byl váš inzerát vidět a pravděpodobnost, že vám někdo odepíše, je dost vysoká. A že to bude vážný zájemce je docela jisté, protože vzít do ruky pero a papír a napsat pár řádek, ofrankovat a odeslat dopis není stejné, jako napsat esemesku, poslat e-mail nebo zavolat telefonem. A to samé si myslí druhá strana, že kdo si podá celostátní placený inzerát, myslí to opravdu vážně. Ve čtyřiceti už lidé tolik nehledí na vzhled, ale dávají přednost porozumění a nalezení životního štěstí spočívajícího v opoře jeden druhému.

Pozor ale na sňatkové podvodníky, kteří nebyli jen v minulosti, ale jejich vynalézavost je nepřeberná i v současnosti. Často umí zahrát na něžnou strunu ženy a vytáhnout z ní poslední finance. Než podvodníka prokoukne, už obírá další oběť. K tomu jim kolikrát stačí průměrný vzhled a neuvěřitelná užvaněnost.

A v době množících se exekucí si dobře prověřte, s kým chcete začít žít ve společné domácnosti, protože v manželství je pozdě řešit, že váš byt navštívil exekutor. Pokud je vám čtyřicet, na manželství už spěchat nemusíte, ale raději si vyzkoušejte žít společně alespoň rok, abyste poznali celou rodinu a zvyky vašeho partnera. Za čtyřicet let je už každý uvyklý určitým rituálům a za rok poznáte, jestli umíte společně oslavit Vánoce i strávit letní dovolenou.

Autor:pppeettrr

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte také



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !