Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.02. 2018
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak být úspěšnou ženou?

21. 02. 2011 | Zajímavosti

Každá z nás, tedy i vy, máte v sobě obrovský potenciál. Je jen na vás, jak jej dokážete využít. Zkuste ze sebe vydat to nejlepší, zkuste „akceptovat“ některé zákony vzestupu a úspěchu.  Přeji vám hodně zábavy při odkrývání a kultivování své osobnosti a radosti z dosažených úspěchů.


- První krok k úspěchu učiníte tehdy, když víte, co skutečně chcete. Naplánujte si svá přání a představte si výsledek. Čím přesnější je vaše představa a cíl, tím lépe je vaše podvědomí schopné vám přání splnit. Povzbuzujícími slovy mohou například být jednoduché věty - "Jsem schopná a věřím si!" nebo "Umím to a dokážu to!" Věřte, že tato pozitivně motivující sdělení dokáží zázraky. Úspěch čeká na toho, kdo je odvážný a kdo opravdu chce! Vaše vůle je klíč k vašemu úspěchu!


- Svoje schopnosti a přednosti se nesnažte z falešné skromnosti skrývat. Nebojte se přiznat, že jste inteligentní, duchaplná, přemýšlivá, pracovitá, šikovná, svědomitá... Uvědomte si, že to jsou kvality, které vám nikdo nevezme.


- Važte si sama sebe a svých schopností. Jsou základním předpokladem kariéry a postupu vpřed. Naučte se dělat vše tak, abyste na sebe byla hrdá!


- Nebuďte k sobě příliš kritické! Když nejste spokojené se svým vzhledem, nemá to nic společného se skutečností, ale je to jen otázka vašeho nízkého sebevědomí. Krása úzce souvisí s tím, co si o sobě myslíte! Pokuste se vypadat zajímavě, aby si vás lidé zapamatovali jako jedinečnou osobnost. Buďte šťastná, že jste právě taková, jaká jste. Každý z nás má svou hodnotu a jedinečnost. Krásná je individualita a neobvyklost!


- Místo přemýšlení o svých nedostatcích se zaměřte na své schopnosti a možnosti. Vaše myšlenky, city, sny a představy jsou jedinečné a nezaměnitelné. Pečujte o ně a rozvíjejte je. Vaše víra produkuje sílu k provedení!


- Pamatujte na staré přísloví, že veselou myslí dobudeš svět. Vyrovnaná, pohodová a příjemná žena bude přitažlivá pro ostatní a snadněji si získá jejich sympatie. Jistě jste samy zjistily, že úsměv či lehký žert zlidští a uvolní dusnou atmosféru.


- Asi jste slyšely již mnohokrát, že pozitivní myšlení a pohled na svět, to je tajemství každého úspěchu. To platí ve všech oblastech našeho konání. Je pravdou, že optimistům se daří lépe, žijí zdravěji, déle si uchovávají mládí a lépe se vyrovnávají s realitou.


- Nebojte se příležitostí, které vám mohou změnit život. Změny vám přinesou nové životní příležitosti, možnosti navázání nových přátelství a kontaktů.


- Nešetřete chválou vůči svému okolí a nezapomínejte ani na sebe. Nic nepůsobí na druhé (zvláště na vaše soky) tak odzbrojujícím dojmem, jako pochvala. Při styku s jinými lidmi nešetřete úsměvy.


- Pamatujte si, že záleží jen na vás, jak se k vám budou ostatní chovat. Dovolí

si k vám jen to, co jim vy sama umožníte. Budou s vámi jednat tak, jak vy budete jednat s nimi.


- Nikdy se nevyhýbejte tomu, z čeho máte strach či obavy. Kdo jednou začne "utíkat", je na útěku celý život.

 

 

Jarmila Mandžuková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
že to nestačíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
teneto clanek je velmi pekmy
Obrázek uživatelky
profil
teneto clanek je velmi pekmy
Obrázek uživatelky
profil
trochu pokory a sebekritiky k úspěchu také patří a i přiznání, že něco nevím, nikdo není dokonalý, jsou mezi námi tak vysoce seběvědomí lidé a přitom o inteligenci, pracovitosti, svědomitosti nevědí nic
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný článek, všechno musíme brát z té lepší stránky. Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles