Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.07. 2018
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak na erotickou masáž?

22. 08. 2011 | Intimnosti

Na začátku každé erotické masáže by měla nejdříve proběhnout společná sprcha s masérem či masérkou, během které se uvolníte. Erotická masáž navozuje uvolnění, relaxaci, odbourání stresu a napětí, ale také vzrušení, vášeň a povzbuzení libida. Také při erotické masáži načerpáte spoustu sexuální energie, protože něžné, citlivé doteky uvolní napětí a nastartují volné proudění endorfinů, které vám přinesou pocity blaha a radostnou náladu.

 

Při erotické masáži ze sebe spláchnete všechny starosti a shon každodenního dne. Taková erotická masáž by také měla obsahovat  masáž zad, hýždí, nohou a to včetně chodidel, a měla by se soustřeďovat jak na mužské, tak i na ženské pohlavní orgány a stimulovat všechny erotogenní zóny. Při masáži se používají aromatické oleje a vonné esence, a měla by být za zvuků tiché, romantické, pomalejší nebo orientální hudby. Nebo zvolte hudbu, jakou má kdo rád, ale určitě ne nic rychlého.


Každý člověk by se měl při správně prováděné erotické masáži dostat do lehkého transu, zapomenout na reálný civilizovaný svět, a měl by vnímat pouze sluchové a tělesné vjemy. Mohou se také použít uvolňující emulze, a to buď hřejivé, chladivé nebo léčivé. Vhodné je také použít dětské tělové mléko. Erotickou masáž můžete také obohatit aromaterapií, něžnou masáží olejem, která bude harmonizovat svou jemnou vůní tělo i mysl.


Každá erotická masáž by měla být zakončená masáží intimních partií, a měla by být velice příjemná. Měla by navozovat celkové uvolnění a odpočinek, který je potřebný jak před, tak i po náročném dni. Účinek kvalitně provedené masáže začne působit téměř okamžitě, dostaví se příval pozitivní energie, tělesné uvolnění a dosažení emocionální vyrovnanosti. Takový blahodárný výsledek má často dlouhodobější trvání.


Erotická masáž má také léčivé účinky, protože má příznivý vliv na duševní stav a zdraví člověka, uvolněná sexuální síla by vás měla nabít jak psychickou, tak fyzickou energií. Jestliže jste se před masáží cítili unaveně a sklíčeně, po ní byste měli pocítit svěžest a takový příliv sil a energie, jako kdybyste vypili elixir věčného mládí, protože má blahodárné účinky na celý organismus, pomáhá zvýšit tonus organismu a zlepšit celkový zdravotní stav. Erotická masáž se provádí rukama, případně tělem a je možné se dotýkat celého těla.

Markéta
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
podotýkám ,že masáž musí bavit hlavně maséra/ku
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles