Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak na lidi - 54 principů pro úspěch a spokojenost ve vztazích

27. 03. 2015 | Knižní tipy
Název knihy: Jak na lidi
Podtitul: 54 principů pro úspěch
a spokojenost ve vztazích
Autor: Alan C. Fox
Nakladatelství: BIZBOOKS
Datum vydání: 28.01.2015
Filmová premiéra: 18.2. 2015
Formát: 145x205 mm
Brožovaná vazba lepená
Počet stran: 192
Cena: 199 Kč

Změňte svůj životní postoj, získejte ostatní na svou stranu. Jak vycházet s ostatními je skutečné tajemství úspěchu a štěstí. Ve školách se učíme číst a psát, ale jak řešit mezilidské vztahy nám nikdo nevysvětlil. A tak na to mnohdy jdeme metodou pokus-omyl. Kniha Alana Foxe však nabízí řešení – naleznete zde osvědčené techniky, jež vám pomohou vybudovat lepší, šťastnější a úspěšnější život. Publikace je vhodná i pro zaneprázdněné lidi, kteří hledají rychlé a efektivní řešení výzev, jimž čelíme každý den.


Principy popsané v knize jsou jednoduché a snadno pochopitelné. Každý princip řeší konkrétní problém – od rozvoje sebevědomí, přes zlepšení komunikačních dovedností až po nalezení konstruktivních řešení problémů – a poskytuje přímočaré strategie, jež vám pomohou dosáhnout cíle. Navíc je každý princip ilustrován zábavným příběhem vystihujícím popisovanou situaci.

Jak na lidi - 54 principů pro úspěch a spokojenost ve vztazíchV knize naleznete například principy
pro řešení následujících situací:


Přezka opasku: Co dělat, když se rozcházejí slova a činy.
Kupte si los: Chcete-li, aby se ve vašem životě stalo něco dobrého, musíte pro to něco udělat.
Pírko ve větru: Jak přilákat lidi, které chcete mít blízko sebe.
Přetrvávající zvyky: Vaše chování v minulosti předurčuje i chování v budoucnosti.
Přistihněte je, když se jim daří: Proč je chvála lepší než trest a jak toho můžete využít.


Ukázka z knihy Jak na lidi -
54 principů pro úspěch a spokojenost ve vztazích:


ČTVRTÝ PRINCIP

Ano, které otevírá dveře

„Ano“ je nejmocnějším slovem.
„Miluješ mě?“
„Ano.“
„Půjdeš se mnou?“
„Ano.“
„Pomůžeš mi?“
„Ano.“

Není to pouhé slovo. Je to dotyk, úsměv, způsob žití. Přemosťuje propast, dává vytouženou odpověď. Díky němu je vše možné. „Ano“ mi dovoluje přiblížit se k vám. Odstraňuje zdi a z mého srdce k vám tak naplno může proudit radost. Kvůli „ano“ je celek víc než jen souhrn svých částí.
„Ano“ vyjadřuje, že se shodneme. Jste nadšení, vy a já půjdeme spolu vstříc budoucnosti, spojenci v lhostejném vesmíru. „Ano“ láká dítě do světa podpory a bezpečí. „Ano“ je pro dospělého
vstupenkou do systému pomoci a útěchy. „Ano“ dává průchod nekonečným možnostem vaší duše.

„Mohl bys pro mě něco udělat?“ zeptal jsem se svého bratra. „S největší radostí,“ odpověděl. „Počkej,“ já na to. „Jak víš, že z toho budeš mít radost? Vždyť jsem ti ještě neřekl, o co jde.“ „Alane, jsi můj bratr. Nikdy jsi neměl hloupé požadavky. Chci ti pomoci, pokud to je v mých silách, a nechci se v té ochotě brzdit nějakým opatrným ‚já nevím, nejdřív mi řekni, co chceš‘. Chci ti prostě nahlas a jasně odpovědět ‚Ano‘.“ To bratrské „ano“ bylo jedno z nejlepších v mém životě. Cítil jsem se úžasně. Miloval jsem svého bratra. „Ano“ určitě funguje teoreticky. Funguje i v praxi?


Knihu Jak na lidi - 54 principů pro úspěch a spokojenost ve vztazích koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Albatros Media.

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !