Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.04. 2019
Dnes má svátek Marcela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak na příznaky menopauzy a klimakteria

16. 10. 2018 | Péče o tělo
-Komerční sdělení-

Období menopauzy začíná přibližně mezi čtyřicátým až padesátým rokem života a končí kolem 65. roku ženy. Jde o období, při němž se v organismu každé ženy odehrávají výrazné hormonální změny.

Klimakterium je tedy stav, kdy vaječníky přestávají plnit svou funkci, až se postupně zastaví pohlavní cyklus. Pojem menopauza znamená zastavení menstruačního cyklu, čímž se uzavírá plodné období ženy. Snížení produkce pohlavních hormonů má za následek množství typických projevů, které mohou negativně ovlivnit kvalitu života ženy. Jejich spektrum a intenzita jsou u každé však individuální.

LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle„Kromě typických návalů horka, nočního pocení, poruch spánku a deprese jsou s menopauzou úzce spojeny i závažnější medicínské komplikace, jako je osteoporóza, vysoký krevní tlak a zvýšení hladin krevních tuků, čímž se zvyšuje riziko srdečně-cévních onemocnění. Pro snížení projevů spojených s menopauzou často lékaři doporučují užívání substituční hormonální léčby, která ale může mít při dlouhodobém užívání nežádoucí účinky (vznik trombóz, zvýšení rizika rakoviny prsu a mozkové příhody) a není vhodná pro každou ženu. Právě z těchto důvodů stále více žen sahá po přírodních alternativách estrogenu, tzv. fytoestrogenech, nesteroidních látkách přírodního původu s účinkem podobným estrogenu,“ vysvětluje MUDr. Tomáš Kampe, primář dermatologie a odborný konzultant společnosti LR Health & Beauty. Přírodní přípravky navíc dle mnohých studií prokazují, že působí preventivně proti mnoha závažným onemocněním: při osteoporóze, prokazují protinádorové a antioxidační účinky, snižují hladinu tuků a působí preventivně proti trombóze a kornatění tepen. Jsou rovněž důležité pro fyziologii kůže, zpomalují její stárnutí a jejich význam spočívá i v prevenci demence a depresivních stavů.

„K maximální podpoře v období menopauzy a klimakteria mohu všem ženám doporučit vysoce kvalitní a účinné LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle s vysokým obsahem izoflavonů z červeného jetele v kombinaci s vitaminem D. Jetel ve farmakologickém průmyslu využíván především pro vysoký obsah izoflavonů k léčbě menopauzálních symptomů, při premenstruačních potížích, jako je bolest prsů, při benigní hyperplazii prostaty, ale i při osteoporóze, vysoké hladině cholesterolu nebo cukrovce. Má antioxidační a protizánětlivé účinky, neobsahuje laktózu, lepek a je vhodný k dlouhodobému užívání,“ říká MUDr. Tomáš Kampe s tím, že vzhledem k množství nežádoucích účinků klasické hormonální terapie jsou fytoestrogeny vyhledávaným řešením pro redukci klimakterických obtíží. Dlouhodobý výzkum navíc potvrzuje jejich příznivé účinky nejen na menopauzální symptomy, ale také na veškerá onemocnění spojené s tímto životním obdobím ženy.

Text vznikl ve spolupráci s MUDr. Tomášem Kampem, primářem dermatologie a odborným konzultantem společnosti LR Health & Beauty.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobrou chuť k obědu a navečer nashleSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zadařilo se 6x, ale diamanty na nuleSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
celkem 9 kousků Smajlík
20. 10. 2018 11:59 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:56 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:53 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:49 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:44 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:39 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:35 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:31 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
20. 10. 2018 11:27 Sebrán "Bankovky" za 15 bodů
Obrázek uživatelky
profil
6x bankovky, 1x šperky a nakonec čtyřlístek
Obrázek uživatelky
profil
díky za 7 kouskůSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles