Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.03. 2018
Dnes má svátek Gabriel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak si nejlépe natlouct nos?

3. 10. 2010 | Vaše příběhy

Víte, co považuji za nejlepší způsob, jak si přivodit zklamání, nejlepší způsob, jak se cítit neschopná, prostě nejlepší způsob, jak si pořádně natlouct nos?  Pokud o to stojíte, doporučuji vám považovat věci kolem sebe za jisté. 

Je dobré věřit si, že dokážete být nejlepší pracovnicí a nebrat ohled na to, že váš šéf nesnáší zelenou, zatímco zelená je vaše oblíbená barva a vy ji tudíž nosíte téměř každý den. Nic na tom nezmění fakt, že o tomto šéfově „defektu“ nemáte tušení.

Je dobré považovat svého manžela za inventář, který už prostě patří do vašeho života, bez ohledu na to, že on po večerech sní o nové kolegyni. Co na tom, že o jeho snech nemáte tušení.

Je dobré považovat za samozřejmost, že se můžete věnovat všem koníčkům, které máte ráda, i když jste nastoupila do nového zaměstnání. To, že chodíte domů mnohem později, než jste čekala, vám přeci vůbec nevadí, vždyť den se dá o pár hodin prodloužit. Nebo ne?

Doporučuji vám, být si jistá tím, že v létě pojedete na úžasnou dovolenou. To, že vám v prvních chladných dnech nového roku bouchne kotel a vy musíte vybrakovat své úspory, na tom jistě nic nezmění.

Já netrpím nedostatkem sebevědomí a dokonce ani nejsem pesimistka. Jen si uvědomuji, že ne všechno v životě mohu ovlivnit. Uvědomuji si, že většina toho, co se děje kolem mě, záleží i na druhých. A řekněte sami, jak často se setkáte s tím, že lidé kolem vás dělají to, co od nich čekáte, to, co vy považujete za správné?  Jak je to s věcmi kolem vás? Všechno vždycky funguje jak má? Co třeba nemoci? Nikdy vás nepřekvapí?  Takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. A jaké to je, když se vaše plány, sny a naděje rozplynou?

Proto jsem se naučila nic nepovažovat za jistou věc. Ke všemu přistupuji s určitým vnitřním pocitem, který říká: „Když to klapne, tak …“. Prostě to jen necítím jako: „Až to klapne, tak …“. Neživím v sobě zbytečně plané naděje.  Tenhle přístup nic neříká o tom, že bych snad nevěřila, že to můžu dokázat. Jistě, že můžu!  Pokud to bude záležet jen na mně, tak to také dokážu. Pokud to bude záležet i na jiných okolnostech, raději se připravím na možnost, že všechno může být jinak.

Není ale takový život, který není pln nadějí a snů smutný? Kdo říká, že nesním? Sním skoro pořád a nejsou to žádné přízemní sny plné strachu z toho, že je něco nemožné. Moje sny jsou totiž plné nemožného. Vždyť jak jinak bych mohla dosáhnout toho, že se podívám do budoucnosti a třeba rovnou na jinou planetu?

Za to, na čem mi záleží, bojuji a nikdy to nepovažuji za samozřejmé.  Životem procházím připravená,  a nepříjemná překvapení mě pak tak lehce neskolí.


Autor:KatyRZ
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Já zase děkuju za moc hezké komenty.
Obrázek uživatelky
profil
Super článek jako vždy, ostatněSmajlíkKatyRZ nikdy nezklame.

Píšeš krásně a navíc - nutíš člověka k hlubokomyslným zamyšlením se nad sebou. A to je dobře.Smajlík!! DěkujuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
super článek, super napsaný!!!! Fandím k dalším!!!!!!!!!!!!!
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Kraslice