Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak si uklidit ve vztahu?

17. 09. 2014 | Vztahy
-Komerční sdělení-

Žijeme italskou domácnost? Nosíme obtížné masky, hrajeme složité hry?  Neumíme vyjádřit, co si přejeme? Zamilovanost se vypařila v denní rutině? Náš vztah blokují peníze? Sex už není, co bývalo? Je mi asi nevěrný/á?  Nevím, jestli vztah ukončit nebo mu dát ještě šanci?  Ve vztazích zažívám stále stejné scénáře? Nemůžu pořád najít „toho pravého“ partnera…

To jsou nejčastější problematické situace, které ve vztazích řeší většina české populace. Koučka Magdalena Vokáčová se na ně zaměřila a připravila netradiční cyklus videí „Vztahy jako umění“.

Čtěte také náš článek o Magdaleně Vokáčové: Chcete být režisérem vlastního života nebo hercem ve hře někoho jiného?

Magdalena VokáčováPo boku s Jaroslavem Duškem, Radvanem Bahbouhem, Olgou Menzelovou a dalšími zajímavými osobnostmi ukazuje, jak se podívat na situaci ve vztahu novýma očima. Jak se rozhodnout, jestli vztah má smysl, nebo je lepší ho ukončit. Jak obnovit komunikaci partnerů a zapálit novou jiskru zamilovanosti. Jak vrátit do vztahu sex. Jak si začít vztah po všech stránkách užívat. Jak si uvědomit, co všechno vztah postupně zabíjí.

Magdalena Vokáčová je světoznámá koučka a žákyně zakladatele koučinku Sira Johna Whithmora. Autorka první odborné učebnice psané formou románu „Zakázaná učebnice koučování“ a Sebekoučovacích karet, které pokřtil Sir John Withmore. Magdaleně se říká punkerka mezi kouči, protože klasické koučovací metody kombinuje s hereckými technikami a množstvím netradičních psychologických postupů.

Formou dvaceti dvou výukových videí, rozhovorů a mnoha hereckých a koučovacích technik provede program účastníky jejich konkrétními situacemi, pomůže odhalit pravou příčinu potíží a najít novou energii k jejich řešení.

Videokurz Vztahy jako umění začíná 15. 10. 2014, cena je 3999 Kč se stoprocentní garancí spokojenosti. Ukázková videa a rozhovory budou postupně k dispozici na stránkách kurzu www.vztahyjakoumeni.cz.

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
ze života s úsměvem.
Obrázek uživatelky
profil

zajímavé a zábavné.byla tam trochu absence mužů.třeba se taky naučí hrát si...dík...
Obrázek uživatelky
profil
pěkné video
Obrázek uživatelky
profil
Dnes se mi teda urodilo a úplně náhodou jsem klikla na láska a vztahy a díky tomu jsem naplnila pokladničku a ještě něco navíc, děkuju Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles