Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jízda s prasetem

31. 03. 2011 | Vaše příběhy
Dopravních příhod je nepočítaně, ale už jste někdy jeli s prasetem?  Nemyslím teď prvoplánově někoho z lidí, kdo už překročil svými rozměry  kabinu výtahu či nevoní zrovna po skořici jako některé autobusy MHD v  Praze. Myslím s doopravdickým prasetem.

Ano, v Praze žije paní, která  chová živé prase, jezdí s ním veřejnou dopravou, spořádaně,  jak předpisy vyžadují. Prase je na vodítku, když je vzdorovité, je třeba  mu do dopravního prostředku pomoci silou, třeba ho tam i donést víceméně v  náručí. Kterého chlapa by takhle nosila žena v náručí nevím, hlavně  když ze svatebních 60 kil se po letech stane dvojnásobek.

Ale to nic není proti lvu. Ne, opravdu si nevymýšlím, tuto kočkovitou  šelmu jsem v Praze potkal v době natáčení Českého lva. Naštěstí byl na  vodítku. Ale i tak měl člověk docela nezapomenutelný zážitek. Už jsem  viděl v tramvaji i kozla, to se zase točil v televizi pořad s panem  Krausem.  

Zvířata v dopravním provozu potkávám rád, je to příjemná změna, nevšední  situace, asi jako když v tramvaji nesedí bezdomovec. Ale toho bohužel  bývám svědkem jen zcela výjimečně. Nebudu vás zatěžovat běžnými  situacemi typu, že v předním voze je narváno a v zadním dva lidi -  bezdomovec a kdosi, kdo omylem přistoupil. Zajímavá je taková malá parta  roztomilých lidiček - říkají si revizoři.

Zaměřují se buď na cizince,  nebo na cestující, co evidentně mohou případnou pokutu zaplatit hotově.  Feťáci, ožralové, tlustí (pardon - svalnatí) chlápci se zlatými řetězy i  bezdomovci mají vyhráno. Místa v tramvajích jsou jejich a nebozí  pracující šlapou po důchodcích, kteří padají jak hrušky, neboť většina  řidičů jezdí stylem brzda plyn, pokud hovořím o autobusech. Řidiči v  tramvajích mají zase jinou zábavu, kdo nestojí na zastávce, ale dobíhá,  je doběhnut. Tramvaj naoko stojí, ale řidič ve zpětném zrcátku moc dobře  ví, kdy šlápnout do pedálů, aby to dotyčný již nestihnul. Jistě, nejsou  takoví všichni, někteří jsou ještě horší, ale věřím, že i lepší.  
 
pppeettrr - čtenář

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlík-
Obrázek uživatelky
profil
prasata mi smrdia
Obrázek uživatelky
profil
nebydlím, ale u nás vedle v paneláku taky chovají čínské prase. Chodí jako pejsek, často i bez vodítka, poslouchá na slovo. Ale známí cestovali mezi barákem a chalupou se slepicemi v osobáku. Na chatě byli i dva měsíce v kuse a slepice doma nemohli nechat Smajlík.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles