Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jubilejní 20.ročník udílení cen Akademie populární hudby Ceny Anděl 2010

27. 01. 2011 | Novinky

Jubilejní 20.ročník udílení cen Akademie populární hudby Ceny Anděl 2010 se uskuteční v letošním roce již koncem února, a to ve středu 23.2.2011 v pražské Incheba Aréně na Výstavišti v Holešovicích. Přímý přenos slavnostního ceremoniálu odvysílá Česká televize na programu ČT1 od 21 hodin.


Dvacátý ročník přinese mimo jiné mimořádný televizní pořad s názvem Ceny Anděl dvacetiletí, jako oslavu dvaceti let existence českých cen Grammy. Tento pořad odvysílá ČT1 v návaznosti na slavnostní ceremoniál Cen Anděl 2010 tentýž večer. Televizní pořad Ceny Anděl dvacetiletí bude rekapitulací dvacetileté éry vývoje populární hudební scény u nás.


ceny-andelVyhlašované kategorie jsou ponechány jako v loňském roce a to Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Album, Skladba, Objev, Videoklip a Síň slávy.


Stejně tak bude vyhlášena i Nejprodávanější deska roku 2010. V rámci ceremoniálu Ceny Anděl dvacetiletí budou vyhlášeni nejlepší Interpreti dvacetiletí a Album vydané během posledních dvaceti let.


Zde jsou nominace:


Skupina roku
Kryštof - Jeviště
Nightwork - Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa
Toxique - Outlet People


Zpěvák roku
David Koller - Teď a tady
Petr Muk - V bludišti dnů
Xindl X - Praxe Relativity


Zpěvačka roku
Hana Hegerová - Mlýnské kolo v srdci mém
Lucie Bílá - Bílé Vánoce Lucie Bílé
Lucie Vondráčková - Dárek


Objev roku
Embassy - Svévolná diplomacie
Martin Chodúr - Let´s Celebrate
Republic of two - Raising the flag


Album roku
Hana Hegerová - Mlýnské kolo v srdci mém
Nightwork - Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa
Toxique - Outlet People


Skladba roku
Debbi - Touch The Sun
Nightwork - Tepláky
Xindl X - Láska v housce


Videoklip roku
Nightwork – Tepláky
Koller David - Ty a já
Xindl X - Láska v housce


cenyV mnoha věcech bychom rádi navázali na loňský ročník, který byl obecně hodnocen jako důstojný ceremoniál a atraktivní televizní pořad plný napětí, energie a emocí. Z našeho pohledu byl průlomový ve dvou směrech: prezentací nominovaných během večera a hlasováním přítomných akademiků na nominované v přímém přenosu. V tomto duchu bychom velice rádi pokračovali a ve vybraných (důležitých) kategoriích přivítali na dvou andělských podiích v průběhu televizního pořadu nominované. Podle ohlasů se tato novinka osvědčila jak u televizních diváků, tak i u Akademiků.


Diváci budou mít opět možnost podívat se do tváří pečlivě vybraných členů Akademie populární hudby a najít mezi nimi odborníky z médií (rádio, TV, tisk, internet), největší prodejce, pořadatele největších festivalů, zástupce umělců, kteří v minulém roce nevydali album a další významné osobnosti hudební branže.


Ze známých jmen současné rozšířené Akademie můžeme jmenovat například Karla Holase, Františka Černého, Lenku Filipovou, Petera Nagyho, Petra Pečeného, Kryštofa Michala, Ilonu Csákovou, Igora Timka, Tonyu Graves, Petra Koláře, Martu Jandovou, Vašo Patejdla a další.


Do role moderátorů letos bude obsazen atraktivní pár mladých, talentovaných a úspěšných interpretů Ewa Farna a Tomáš Klus, loňských vítězů Cen Anděl v kategorii Zpěvačka a Zpěvák. Ti budou provázet diváky jak letošním ročníkem, tak i komentovat udílení cen dvacetiletí.


Ceny Anděl 2010 se uskuteční ve středu 23.2.2011 na programu ČT1 od 21 hodin!


Zdroj: Ceny Anděl.cz


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !