Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kalhoty

9. 01. 2011 | Vaše příběhy
     Když byl syn ještě maličký a já s ním zůstala sama, řešila jsem svou finanční situaci tím, že jsem začala pro jednu úklidovou agenturu provádět úklid u klientů. Přišla jsem ke své první zákaznici, stařičké paní. Velice jsme si rozuměly. K paní jsem chodila jednou týdně velice ráda.

Byla velice inteligentní a komunikativní. Po dobu mé práce býval syn v jesličkách. Úklid mi zabral celé dopoledne. Já si stihla po návratu domů uvařit kávu a chvilku odpočinout, a už jsem běžela do jeslí pro syna.

     Jednou mi majitelka agentury zavolala a požádala mě, zda bych nemohla výjimečně zajít jednorázově k jinému klientovi uklidit. Měla na mě dobré reference a paní, která u tohoto klienta uklízela, nečekaně onemocněla. Syna mi slíbila pohlídat kamarádka a jako matka samoživitelka jsem peníze moc potřebovala, proto jsem souhlasila. Byla jsem zvědavá, ke komu mě majitelka pošle, určitě to bude nějaký starý, nemocný pán.

     Dorazila jsem na adresu, kterou jsem obdržela. Byla to  krásná vilka na kraji našeho města. Zde bydlel  podnikatel využívající služeb agentury. A nebyl to žádný stařeček, jak jsem si myslela.  Dveře mi otevřel mladý a velice pohledný muž, mohl být tak v mých letech. Byl usměvavý a velmi sympatický. Vysvětlil mi, co vše potřebuje udělat a já se dala do práce. Byla jsem trošku nesvá, zákazník byl nový, navíc jsem nečekala tak mladého klienta. Povysávala jsem celou vilku a dala jsem se do vytírání podlahy. Pan podnikatel mě nechal v přízemí vilky samotnou. Já se snažila, aby byl s mou prací spokojen. Ráda jsem odváděla veškeré činnosti k plné spokojenosti a nebyla na mě jediná stížnost. Přestože jsem byla vybavená praktickým mopem, podřepla jsem, abych zkontrolovala, zda jsem nenechala prach pod masivní skříní. V tu chvíli něco strašlivě zapraskalo a... praskly mi kalhoty. Je pravdou, že mi zůstalo po porodu pár kil navíc, kalhoty ale praskly v tu nejhorší chvíli. Naštěstí praskly na vnitřní straně stehna. Když si dám na zpáteční cestě pozor a přetáhnu si bundu, nikdo si ničeho nevšimne. Celý problém by spravilo pár stehů, já se ale styděla požádat elegantního a štíhlého mladíka o jehlu a nit. Připadala jsem si tlustá, nemotorná a nešikovná. Snažila jsem se, aby si ani on ničeho nevšiml. Po práci jsem se rozloučila a šouravým krokem jsem odešla. Vypadala jsem asi divně.

     Vystoupila jsem doma z autobusu a ještě jsem se stavila v supermarketu nakoupit. Přece nepůjdu domů, abych se převlékla a nebudu se pak vracet do obchodu? Mám tak ušetřenu téměř hodinu času, a čas jsou peníze! Opatrně, šouravým krokem, jsem míjela regály. Vkládala jsem zboží do vozíku a blížila se k pokladnám. Ještě olej jsem zapomněla! Byl právě v akci. Sehla jsem se pro olej ve spodním regálu a... kalhoty praskly úplně. Já tam stála, olej v ruce, nohavice byly prasklé od vrchu až ke kotníkům. To už se nedalo zamaskovat. Zákazníci si mě zvědavě prohlíželi. Cítila jsem se mizerně. Stáhla jsem si bundu a tu jsem si uvázala kolem boků. Domů jsem přišla v mikině s ovázánou bundou kolem inkriminovaných míst.  Byl leden, lidé se choulili do bund a kožichů a já pořádně vymrzla.

 

     Na tento den dodnes nerada vzpomínám.

 

Pája K. - čtenářka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
kde je hapy end?Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě se vrátím k detailu...
nejdou mi příliš dohromady jesle, úklidová agentura a podnikatel
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné počteníčko. Něco takového se může stát každému, horší bylo, že se to stalo zrovna v lednu, kdy bývá nechladněji. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Moc hezky napsané, taky jsem se pobavila. Takové trapasy se stávají. Já jsem kdysi v rychlosti po prohlídce u doktora při oblíkání totálne rozervala punčochy. No tak jsem šla přes město do práce v roztrhaných a v polední pauze jsem doběhla do obchodu koupit nové. Od té doby nosím v tašce jedny náhradíní (což u kalhot nejde)Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezky napsané, pobavila jsem se, ale jak píše Weendy, to není žádná tragedie, to se prostě stane.

Co bylo pro mne a nejen pro mne nepochopitelné, když moje kdysi kolegyně říkala, jak její potencionální tchýně přišla domů, bylo to v létě, se svetrem kolem pasu. Zjistila totiž naši přírodní záležitost, měla možnost během prac. doby vyběhnout vedle do drogerie. Než aby si koupila vložky, které tam měli jen drahé, tak si radši uvázala na cestu domů kolem pasu svetrSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Bankovky