Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 15.12. 2019
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kam na vánoční trhy v ČR

17. 11. 2011 | Vánoční slavnosti
Tradice vánočních trhů sahá do daleké historie. Ta nejslavnější místa se mohou pochlubit i více než 700 let starou tradicí. I u nás se po jisté odmlce již celkem úspěšně tradice vánočních trhů obnovila, nyní je naleznete prakticky v každém větším městě. Vánoční trhy přitom nejsou jen dalším místem pro nákup dárků, ale také místem, kde se lidé scházejí kvůli zábavě a dobrému pití.

Tradiční vánoční trhy se mohou pochlubit bohatým zábavným a kreativním programem. Rádi byste se na nějaký takový trh vydali, ale nevíte kam? Přinášíme vám několik tipů, které by vás mohly zaujmout.

Kam na vánoční trhy v ČRHistorické trhy 2011 se konají v Českém Krumlově od 27. 11. 2011 až do 6. 1. 2012.
Polabské vánoční trhy se konají již posedmnácté na výstavišti v Lysé nad Labem od 2. 12 až do 18. 12. 2011.

Vánoční a adventní trhy v Českých Budějovicích budou zahájeny vztyčením vánočního stromečku na náměstí Přemysla Otakara II. Termín není stále ještě pevně stanoven, avšak předpokládá se, že na náměstí to vypukne 12. 12. 2011 a potrvá do 18. 12. 2011. Adventní trhy budou pouze krátkého rázu od 2 – 4. 12. 2011.

Vánoční trhy v nejmladším českém městě Havířově se budou konat, tak jako každým rokem, od první adventní neděle a potrvají až do 23. 12. 2011. Havířovské trhy jsou zaměřeny spíše na zábavu a bohatý kulturní program než na rozličnost sortimentu na stáncích.

Vánoční trhy 2011 se v Hradci Králové podle dostupných informací budou odehrávat tradičně na Velkém náměstí nejspíše od 17. 12. 2011 až do 21. 12. 2011.
Vánoční trhy Liberec 2011 se budou konat na náměstí Edvarda Beneše a to od 13. 12. 2011 – 23. 12. 2011.

Vánoční trhy 2011 ve Znojmě budou probíhat hned na třech místech – Masarykově náměstí, Horním náměstí a v Obrokové ulici. Těšte se na 27. listopad, kdy zde vánoční trhy započnou, skončí až 23. 12. 2011.

Vánoční trhy v Pelhřimově v roce 2011 vypuknou 19. 12. 2011 na Masarykově náměstí a bude je doprovázet zajímavý program.
Ostravské vánoční trhy 2011 budou jako vždy na Masarykově náměstí. Trhy letos začnou 3. 12. 2011 a skončí 23. 12. 2011. Kromě těchto trhů se v Ostravě již tradičně pořádají vánoční trhy i v ČEZ aréně, které probíhají od 16. 12. 2011 až do 21. 12. 2011.

Tato ochutnávka tradičních svátečních trhů pro rok 2011 jistě není kompletní a vy se můžete těšit i na další vánoční trhy s bohatým programem, workshopy a nabídku zajímavých potravin a dárků. Pokud byste chtěli zažít něco netradičního či nakouknout pod pokličku, jak to chodí o Vánocích ve světě, není nic jednoduššího, než se v tomto období vydat na nějaký výlet do ciziny a navštívit některý ze zahraničních vánočních trhů.


Zdroj: Kouzelné Vánoce.cz

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj všem, no těžko posuzovat ale už nějaký ten pátek se vyhýbám nákupnímu šílenství. Tolik lidí, to opravdu má člověk starch aby ho někdo nesejmul nebo neokradl. To víte milé damy. Já jakožto sociální fobik moc nemusím. Měl jsem rád Hradec Králové nevím co mi k němu tak poutalo. Jezdil jsem tam nakupovat. Ale od té doby co tam vyrosl velké obchodní centrum se mi to pěkně znelíbilo. U Tesca byly trhy s ovocem a zeleninou. Když člověk občas něco nakoupí pro rodinu a blízké tak si musí vystačit i s málem. Rodina není co bývala. Musím se bohužel spolehnout sám na sebe. To víte milé dámy od té doby co jsem stratil kontakt se svojí nelepší kamarádkou co svého času bydlí v Brbě. Jsem si řekl že se pokusím zase komunikovat. Tolik mi to schází. Dále zjištuji že toho ještě málo vím o ženských problémech a starostech i když jsem muž. Byl bych rád kdyby se nějaká dívka na mě obrátila, protože jsem si dal závazek něco o ženách napsat a udělat pro život, když mi moje máma pomohla na život. Muž žená
Obrázek uživatelky
profil
navštěvujeme každý rok, doufám že i letos nám to vyjde
Obrázek uživatelky
profil
25.11-23.12.2011 jsou na Náměstí Svobody

9.12.-18.12.2011 na Výstavišti BVV
Obrázek uživatelky
profil
nejsou tradičně vánoční trhy na Velkém náměstí, ale na Masarykově náměstí. termín je správný
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles