Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Klíč k imunitě je klíčový pro naše zdraví!

13. 01. 2011 | Péče o tělo
Příchod chladného období znamená zatěžkávací zkoušku pro naší imunitu. Čím bude delší tím víc sil nám sebere. Jak řešit účinně potřebu dlouhodobého posilování imunity? Naprosto ideální je Vitamín C Rakytník Zelený Čaj. Kombinace velkého množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, flavonoidů včetně unikátního antioxidantu EGCG.

Mnoho lidí již zná a od podzimu do jara používá BETA GLUKAN. Při prvních příznacích virových i bakteriálních onemocnění – ideální řešení. V čem je rozdíl? Otázka je nejen na místě a pro účinné použití zcela zásadní.

Beta Glukan se osvědčuje především proto, že je jeho účinek poměrně rychlý. Dokáže nastartovat imunitní systém již po několika hodinách. Účinek je poměrně silný a proto i časově omezený. Má vynikající účinek především pro stavy začínajícího onemocnění, které dokáže rychle zvládnout případně znatelně nefdesante-klic-k-imunitezmírnit průběh nemoci. Je potřeba s ním začít co nejdříve při prvních pocitech nastupující nemoci a ve vyšších dávkách. Po odeznění onemocnění je vhodné se zaměřit na opětovné budování imunity.

Vitamín C Rakytník Zelený Čaj je cílen především na vybudování dlouhodobé imunity. Pro zdravý organizmus je podstatně důležitější i když bohužel často opomíjená. Když se cítíme zdrávi nic nás nenutí starat se o imunitní systém. Jenže imunitu nelze “nastartovat” na počkání. V době začínající epidemie nebo dokonce začínající nemoci už toho moc nenaděláme. Její zvyšování a zejména udržování nějakou dobu trvá, rozhodně se však vyplácí. Za tímto účelem byl formulován Vitamín C Rakytník Zelený Čaj. Tedy záměrně jako komplex látek, které působí ve vzájemných interakcích a umocňují tak výsledný efekt. Výsledné působení je pak mnohonásobně vyšší než kdybychom využívali jednotlivé složky samostatně.

Kombinace Vitamín C Rakytník Zelený Čaj plní tři zásadní funkce: preventivní, ochrannou a zásobující. Preventivní jemně stimuluje imunitu. Zde se uplatňuje vitamín C. A to zejména v přírodní formě, kterou ve významném množství obsahuje Rakytník řešetlákový a doplňuje jej v nezbytné míře kyselina askorbová. Rakytník řešetlákový obsahuje další přírodní kombinace imunostimulačních vitamínů - vitamín A, vitamíny skupiny B, vitamín E a K - a stopové prvky zinek, selen, železo a vápník.

Ochranná funkce se pojí s detoxikačním a protinádorovým účinkem jednak unikátního antioxidantu EGCG v zeleném čaji a v rakytníku byl prokázán skrze alkaloid hippophaein, oligoprokyanin a karotenoidy.  Zásobující funkce znamená účinnou a dostatečnou suplementaci organizmu ostatními nezbytnými látkami nejen v širokém spektru ale i v dostatečném množství.

Vitamín C Rakytník Zelený Čaj dokáže dodat do organizmu v přírodní podobě tolik potřebných látek, že je lze těžko vyjmenovat všechny. Mezi nejdůležitější patří organické kyseliny, pektinové látky a třísloviny, krom výše uvedených vitamínů také vitamín F a P, kyselinu listovou, steriny, cholin, nasycené mastné kyseliny, mezi nimi zvláště cennou kyselinu linolovou a kyselinu linoleovou, anthokyanidy, leukoanthokyanidy, katechiny, bioflavonoidy a fytochininy, důležité minerální látky (Pb, Ni, Mo, V, Mn, Cu, Si, Fe, Al, Ca a další).

Zdroj: Nefdesanté

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
v každém obchůdku, kde mají zdravé potraviny, mají i rakytníkový džem, je to dobré do bílého jogurtu nebo i do čaje!!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ve zdravé výživě se dá koupit rakytníkový čaj samotný nebo i s příchutí, mají i rakytníkový extrakt
Obrázek uživatelky
profil
ten rakytník chchem pestovať aj doma
Obrázek uživatelky
profil
ten rakytník chchem pestovať aj doma
Obrázek uživatelky
profil
našla jsem na internetu-- není to čaj ,ale tablety(vitaminy)Tak jak to je Daduš???Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles