Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.02. 2019
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kličkovaná

4. 07. 2018 | Vaše tipy
Krásné počasí žene lidi ven a tak tam, kde byste běžně nepotkali víc jak pár zbloudilců najednou proudí davy a to doslova. Bydlím v Polabí a stezka kolem Labe je za pěkného počasí v obležení. Jenže krásná procházka nemusí být až tak pohodová. 

Místo kochání totiž občas musím dávat pozor a uskakovat před cyklisty. Samozřejmě že ne všichni cyklisté se chovají bezohledně, ale poslední dobou se zdá, že těch stíhaček nějak přibylo. Bohužel. Neříkám, že chodci jsou nejukázněnější na světě, ale když pán, co jede s manželkou pěkně vedle sebe, ještě seřve paní, která jde pomalu trávou, aby nepřekážela, je něco špatně. Bohužel jak někteří cyklisté, bruslaři, tak i chodci se řídí heslem: „Po mně potopa“. Nejen že vystavují nebezpečí sebe, občas i své děti, ale i okolí. Potom se z krásného výletu stává otravná kličkovaná.

Jako vždy absolutní přednost dříve či později končí nějakým karambolem. V lepším případě jen pár odřeninami a vodopádem nadávek. Jsem pejskař a můžu říct, že se psem bych sem nevyrazila ani náhodou. Přesto není ojedinělé, že zde hafani vesele pobíhají a kličkovaná tak dostává nový rozměr.

A vyrazit na pěknou procházku s dětmi?

Docela bojovka. Malé dítě stejně občas neuhlídáte, i když se snažíte sebevíc, může se stát, že se otočíte a už stojí uprostřed stezky. Bohužel i sebevětší opatrnost je občas k ničemu, to by si toho prcka musel člověk k sobě přivázat.

Zrovna nedávno jsem viděla paní, jak se otočila ke kočárku a větší dítě samozřejmě v tu chvíli nehlídala... No, cyklisty to zrovna dvakrát nezajímalo a dál svištěli kolem. Každý si chceme svůj volný čas užít po svém, ale opravdu stojí za to riskovat svoje zdraví a i těch ostatních?

Netvrdím, že se tak chovají všichni, naštěstí to pořád není většina, ale bohužel těchto lidí přibývá. Přece si vyrážíme ven užít, ne si dokazovat, kdo z nás má přednost. Tak na to nezapomínejme! Ať si ten volný čas užíváme a nemusíme hrát kličkovanou :)

Murmus - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Už i u nás na Slovácku kolem Baťáku je to občas taková kličkovanáSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
...a do toho in-linisti a prkénkáři. Horší jak na Jižní spojce.
Obrázek uživatelky
profil
..Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles