Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kriminálka Staré Město - Případ zamčeného kostela

1. 11. 2010 | Televizní tipy

Kriminálka Staré Město (7/7)

Případ zamčeného kostela

I v čase vánočním se páchají zločiny. Speciálnímu případu současného barbarství, totiž krádeži uměleckého díla v kostele, se nevyhnou ani slovenská kriminalistka Zuzana a její český partner Andy. Případy, jako je ten náš, končí velmi často a velmi rychle zmizením uměleckého díla někde v cizině, o to rychlejší a náročnější musí být práce kriminalistů.

Ti naši schopně a kompetentně vyrazí po stopách a dostanou se takřka až k samému vyřešení krádeže v kostele, kriminalista Andy kvůli této krádeži dokonce riskuje svou profesi i pověst - aby nakonec narazili na známou pravdu, že peníze a konexe někdy mívají někdy větší moc než odhalená pravda a uskutečněná spravedlnost. To je hořký pocit, který může vést k resignaci.

Uchrání před ním jen vědomí, že většina kriminálních případů skončí ve jménu pravdy a spravedlnosti a že práce kriminalistů přes všechny prohry přece jen znamená skutečnou pomoc pro lidi. Tak ostatně skončí i ten druhý, menší kriminální příběh tohoto dílu, objev vánočních jesliček, v nichž místo dřevěného Ježíška leží živé, nedávno narozené miminko. A ještě o něčem dnešní díl vypráví: Vánoce jsou čas nejen krásný, ale také mimořádně náročný a složitý. Nejen v pátrání po zločincích, ale i po svých vlastních citech a vztazích.

Vysílání: 01.11., 20.05 hod., ČT1

 

Zdroj: Česká televize

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tohle jsem nějak nestíhala - asi jsem koukala na něco jiného ..... ale budou opakovat, jako všechno xkrát
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles