Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Křišťály moci - Zrada temného elfa

29. 09. 2010 | Knižní tipy
Název knihy: Křišťály moci - Zrada temného elfa
Autor: Michaela Burdová
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2010
Rozměry: 152 x 228 mm
Počet stran: 296 str.
Cena: 246 Kč

Vítejte v Mianthilii, čarovné zemi elfů! Síly dobra a zla stojí proti sobě!

Temní a Bílí elfové se dávají do boje o sedm křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět.

Dle proroctví může křišťály najít a získat kristaly-moci-zrada-temneho-elfapouze obyčejná venkovská dívka Neilin, která však o svém poslání nic netuší. Dívky se snaží zmocnit Temný elf Izgraël, proti kterému stojí bojovník bílých elfů Arwin.
Jak dopadne boj dvou mocných znepřátelených sil? Podaří se Neilin najít a získat první z mocných křišťálů?
V prvním díle s názvem Křišťály moci – Zrada temného elfa se čtenáři seznámí s obyčejnou vesnickou dívkou Neilin, které se, poté co o vlásek unikne smrti a seznámí se s tajuplným elfským bojovníkem, změní celý život.  Aniž by o tom věděla, dotkne se jí mocné proroctví. Pouze ona totiž dokáže najít legendární mocné křišťály, po nichž celou svou černou duší prahne temný elf Isgraël. Nielin musí ujít velký kus země a pochopit mnoho věcí, aby našla tu správnou cestu a možná i lásku.

O autorce:

Michaela Burdová žije v Praze Sedlčanech, kde také vystudovala Střední odbornou školu ekonomickou. Je autorkou původní české fantasy trilogie s názvem Poselství jednorožců, kterou jako její prvotinu knižně vydalo Nakladatelství Fragment. Za třetí knihu z edice Poselství jednorožců – Záchrana Lilandgarie získala tato nadějná mladá spisovatelka
3. místo v kategorii „cena dětí“ v rámci ankety Sukovy studijní knihovny literatury pro mládež o  nejoblíbenější knihu roku 2009.


Tuto knihu Křišťály moci - Zrada temného elfa koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Fragment.

PetraC
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky