Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 27.04. 2018
Dnes má svátek Jaroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kvasinkové rekordy

8. 07. 2017 | Nemoci
Říkáte raději kandidóza, kvasinková infekce, mykóza nebo problém tam dole? A kolikrát do roka v souvislosti se sebou pojmenování a popsání tohoto onemocnění řešíte? Vedete si pečlivé záznamy o četnosti vašich mykóz v průběhu nebo raději děláte, že ta věc neexistuje, nemluvíte o ní, neřešíte, necháte si od gynekologa vždy nasadit nebo si sama seženete antimykotika a dlouhodobě věc zametáte pod koberec?

A kolik takových mykóz, ať už popsaných či navenek ignorovaných ještě hodláte absolvovat, než začnete pošramocenou pověst imunity svých genitálií řešit?
Nebo vám to přijde normální, tyhle problémy má údajně každá žena a může ta to ta dnešní divná doba…

Ne, není to normální. Není tak obvyklé, že berete antimykotika 2x nebo dokonce ještě vícekrát ročně. A není bezpodmínečně očekávatelné, že když vás někdo z legrace strčí do rybníka a vy se do pěti minut neosprchujete pitnou vodou a nepřevléknete do suchého, něco z té vody logicky musíte chytit.

kvasinkyNa osvědčených radách o prodyšném oblečení v horku, převlečených plavkách po koupání v podezřelé vodě a uměřené hygieně samozřejmě je hodně.

Ale pokud jste zabředly do koloběhu nákaz při každé sebemenší příležitosti, nebude dodržování těchto zásad samospásné a je třeba hledat cílené dlouhodobé řešení. Je totiž zjevné, že obranyschopnost, neboli imunita, poševních sliznic je nedostatečná či vůbec žádná a je třeba ji posílit nebo znova zaktivovat.Zdroj: Wobenzym
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
mně se to zatím vyhýbá
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles