Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2019
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Láska & vztahy

Jak lépe pochopit svého partnera

Jak lépe pochopit svého partnera
25. 07. 2011 Vztahy
Partneři se často dlouho hledají, zamilují se, ale po určité době zjistí, že jim to spolu nevychází. Vzájemná komunikace vyžaduje hodně úsilí a často se stává, že oba jakoby hovořili ne jeden k druhém  …více»

Toužíte po velké lásce? Zkuste speciální rituál!

Toužíte po velké lásce? Zkuste speciální rituál!
21. 07. 2011 Vztahy
Láska a vztahy, to jsou letní témata číslo jedna. Chcete poradit, jak si přitáhnout lásku, ať už různými rituály nebo osobním naladěním? Wargana, čarodějka z Věštírny Květy Fialové, vám poradí, jak na  …více»

Komunikační manuál pro muže

Komunikační manuál pro muže
7. 07. 2011 Vztahy
To přece každý ví, že jsou ti chlapi úplně jiní, než my ženské. Jaká by to bez těch rozdílů byla na světě nuda. Nebýt jich, neprožívaly bychom nervózní třepotání křídel v hrudi, nebylo by těch  …více»

Starší muži a mladé dívky

Starší muži a mladé dívky
8. 06. 2011 Vztahy
Johann Wolfgang Goethe, Otakar Vávra, Karel Šíp či Karel Gott mají jedno společné - všichni si v minulosti namluvili o desítky let mladší partnerku. Pokud se jedná čistě o vztah muže a ženy, je to  …více»

Mladí muži a zralé ženy

Mladí muži a zralé ženy
4. 06. 2011 Vztahy
Není těžké uhádnout, co kromě zpěvu mají společného zpěvačky Eva Pilarová, Hana Zagorová, Lucie Bílá a řada dalších. Ano, našly si v minulosti mladší partnery. Tento trend začal již v druhé polovině  …více»
 

Jak a kde najít lásku v osmdesáti

Jak a kde najít lásku v osmdesáti
31. 05. 2011 Vztahy
Když si vzpomenu na Arnošta Lustiga, musím o lásce v osmdesáti. Bývá to láska často jen v rovině citové, zato o to hlubší. V osmdesáti letech se už nenajde moc mužů, kteří by byli chtiví seznamování,  …více»

Jak a kde najít lásku v sedmdesáti

Jak a kde najít lásku v sedmdesáti
29. 05. 2011 Vztahy
Lidé se v sedmdesáti letech dělí na ty, co ještě žijí s životním partnerem, a na ty ostatní, kteří ať už z jakéhokoli důvodu životního partnera postrádají - nejčastěji proto, že zemřel, že se s ním  …více»

Jak a kde najít lásku v šedesáti

Jak a kde najít lásku v šedesáti
28. 05. 2011 Vztahy
Lidé ve věku šedesáti let se dělí na ty, co v lázních už byli, a na ty ostatní lázněmi nepoznamenané. První skupina už jistě zažila lázeňské šviháky s karafiáty na saku, ale ne každý si jede do lázní  …více»

Jak a kde najít lásku v padesáti

Jak a kde najít lásku v padesáti
26. 05. 2011 Vztahy
Před padesáti lety Otakar Vávra oslavil padesátiny, ale se svou ženou začal žít až o deset let později. Dosud společně prožili přes čtyřicet let. To je důkaz, že ani v padesáti není nic ztraceno.  …více»

Jak a kde najít lásku ve čtyřiceti

Jak a kde najít lásku ve čtyřiceti
25. 05. 2011 Vztahy
Je-li vám čtyřicet, buď jste v manželské svazku, rozvedeni, svobodní, ve výjimečných případech ovdovělí. Většinou díky pracovnímu vytížení nezbývá na seznamování ani čas, ani příležitost, ale přeci  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !