Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.01. 2019
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Léčivý zázrak ze Sibiře: Minerál šungit

5. 02. 2008 | Nemoci
Šungit je 2 miliardy let starý minerál, jehož jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku. Šungit obsahuje křemík a uhlík ve velmi neobvyklé formě tzv. fullerenů a má zcela mimořádné účinky, díky kterému se stává stále oblíbenější pomůckou léčitelů.

Intenzivní výzkumy prokázaly, že šungit má unikátní vliv na vodu – nejen, že ji dezinfikuje a čistí od bakterií, těžkých kovů, sloučenin chloru a dalších škodlivin, ale také ji obohacuje stopovými prvky, aktivuje ji a mění její energeticko informační strukturu. Kromě toho také pohlcuje elektromagnetické záření, harmonizuje prostředí a dokáže ovlivňovat energetický systém lidského těla.
Nejúčinnější je přitom šungit zpracovaný do tvaru přesné zmenšeniny cheopsovy pyramidy, který znásobuje jeho příznivé účinky. A jak šungitovou pyramidu používat?

Minerál šungit
Šungit k léčení: Postavte pyramidu šungitu na stůl, přesně ji srovnejte podle kompasu a postavte se z její severní strany. Položte na stůl ruku s roztaženými prsty 1 cm od pyramidy a přestavujte si, jak z jejího vrcholu proniká do vašeho těla pulsující paprsek až k nemocnému orgánu. Můžete také položit pravou ruku na plochu pyramidy a levou na nemocnou oblast těla, a tím umožnit energii kamene, aby pročistila vaše energetické dráhy.

Šungit k přípravě pyramidální vody: Do 3 l skleněné lahve nalijte pitnou vodu, na dno postavte malou pyramidu a nechte na světlém místě 48–72 hodin.
K ozdravění a harmonizaci celého těla pijte 3x denně 1 dcl. Šungitovou vodu můžete rovněž použít ke kloktání při zánětech v krku a ústech, jako pleťovou vodu proti vráskám a akné nebo k přípravě posilující a uvolňující koupele.

Šungit k odstranění vlivu geopatogenních zón: Postavte pyramidu na kterékoliv místo v pokoji a ona svým působením zharmonizuje prostor v okruhu 5 m, odstraní působení elektromagnetických polí a zlepší složení vzduchu.

K odrušení záření televize či monitoru počítače postavte pyramidu šungitu před obrazovku.

Pyramidy a figurky ze šungitu zakoupíte v Centru Minerva – oáza zdraví a pohody, Sokolovská 82, Praha 8.

Zdroj: www.minervazdravi.com

Petra Dítětová
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
o šungitu jsem četla, ale marně sháním šungitovou pyramidu
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles