Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Lev - roční horoskop na rok 2017

25. 12. 2016 | Horoskopy

Lev (23.7. - 22.8.)


Milí Lvi, můžete prožít velice úspěšný rok, ale jen tehdy, pokud se vyhnete přepínání svých sil a budete mít dostatek trpělivosti. Situace vás donutí podívat se na svůj život trochu jinak, přehodnotit žebříček vašich hodnot a vnímat vaše nejbližší s větší úctou. Bude důležité uvědomit si, čeho chcete v životě dosáhnout, kam chcete dojít a s kým chcete být.

Lev

- roční horoskop na rok 2017Zdraví

Jste plní energie, přesto vám celý tento rok bude předkládat účty za prohřešky, kterých jste se dopustili v dřívějších letech. Počátkem roku nepřehánějte svoje pracovní aktivity, ale dopřejte si více odpočinku. Nezanedbávejte preventivní prohlídky, dokud je možné ještě leccos zachránit. Pozor také na pověstnou lví hrdost, rozčilování kvůli maličkostem vám ubírá energii a působí negativně na vaše zdraví. Pamatujte, že optimisticky naladěným lidem se nemoci vyhýbají.

Láska a vztahy

Aby vaše vztahy byly harmonické, budete muset vynaložit nemalé úsilí a trpělivost, netrvejte na každém názoru, častěji se s partnerem raďte a naslouchejte mu. Jinak budete v citové oblasti zažívat náhlé zvraty a problémy. V případě, že jste sami a hledáte láskyplnou náruč, hvězdy vám radí využít příznivou konstelaci, která bude trvat do poloviny srpna. Konec roku, zvláště pak měsíc listopad, vám může přinést překvapení, setkání s někým z minulosti a oprášení starých vztahů.


Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Práce a kariéra

Na nedostatek práce si v roce 2017 určitě nebudete stěžovat. Toužíte po dobrém postavení, ale zapojíte-li osobní šarm, notnou dávku píle a soustavné práce, vysněnou pozici získáte. Nedělejte důležitá rozhodnutí pod vlivem emocí, zbrklá řešení nemají šanci na úspěch a snažte se být nad věcí. Jestliže plánujete v pracovní oblasti větší změny, počkejte si na jarní měsíce. Čekají vás zajímavá setkání s lidmi, kteří vás budou inspirovat, podpoří vás ve vaší práci. V roce 2017 je vysoká pravděpodobnost, že se osamostatníte a začnete podnikat.

Peníze

Lvi mají rádi kvalitní věci a jsou ochotni utrácet za kvalitu a luxus. Peníze pro vás hodně znamenají a někdy jejich funkci přeceňujete a naivně se domníváte, že za peníze lze koupit vše. Během podzimních měsíců neuzavírejte žádné smlouvy a nečiňte zásadní finanční rozhodnutí. Je vysoce pravděpodobné, že se na vás obrátí někdo z vašich přátel s prosbou o finanční výpomoc, ale peníze půjčte jen důvěryhodné osobě, jinak se nevyhnete zklamání. Pokud se rozhodnete prodat nemovitost, můžete dostat mnohem méně peněz, než je její skutečná hodnota, určitě se vyplatí počkat do dalšího roku.

Hvězdy vám radí!

Milí Lvi, nebuďte tolik samolibí, řešte svoje problémy alespoň občas kompromisy a zbytečně nelpěte na svých názorech a postojích. Od lidí kolem vás nevyžadujte pouze chválu, obdiv a pozornost vůči vaší osobě. Uvědomte si, že bez tolerance k jiným lidem promarníte mnoho příležitostí, které by vás mohly obohatit.


Lev - horoskop na rok 2017

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2017:

Roční horoskop na rok 2017 - Beran

Roční horoskop na rok 2017 - Býk

Roční horoskop na rok 2017 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2017 - Rak

Roční horoskop na rok 2017 - Lev

Roční horoskop na rok 2017 - Panna

Roční horoskop na rok 2017 - Váhy

Roční horoskop na rok 2017 - Štír

Roční horoskop na rok 2017 - Střelec

Roční horoskop na rok 2017 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2017 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2017 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !