Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Loňská autonehoda

15. 03. 2011 | Vaše příběhy

V loňském roce jsem jako každý jiný den šla i 6. prosince do práce. Na přechodu, kde stála auta a dávala přednost v jízdě, jsem vůbec neuvažovala, že mi může hrozit nějaké nebezpečí.

Vešla jsem tedy, podotýkám, na přechodu do vozovky, a když jsem byla téměř na druhém konci silnice, auto, které mi předtím dávalo přednost, se na mě začalo rozjíždět. V tu chvíli mě napadlo jen, abych se rozeběhla. A to mi zřejmě zachránilo život. Řidička auta mě vůbec nezaregistrovala a prostě jela dál. Auto mě chytlo do pravého lýtka a upadla jsem na zem. Jediná slečna ke mně přiběhla a ptala se, zda jsem v pořádku. V tu chvíli jsem v pořádku byla. Jen jsem cítila, že mě bolí koleno. Za chvilku přiběhla i žena z auta, které mě strhlo na zem. Byla více v šoku nežli já, klepaly se jí ruce a ptala se, zda mě má odvézt někam do nemocnice a zda jsem v pořádku. Já jsem chodit mohla a tak jsme si jen vyměnily telefonní čísla a já šla na metro a jela do práce.

Teprve v metru mi došlo, co se mi stalo. Volala jsem to příteli a ten se hned nabídl, že pro mě přijede a že si mám dojít k lékaři na rentgen. Řekla jsem mu, že jsem v pořádku, a že si na rentgen dojdu, uklidnil se. Když jsem si moji situaci uvědomila, začaly mi po tváři téct slzy. Bylo mi hrozně. V metru se na mě lidé dívali, ale já nemohla přestat plakat. Napsala jsem kolegyni a sešly jsme se na metru a do práce pak jely společně autobusem. Dopoledne mě kolega odvezl na rentgen a když mě lékař kontroloval, řekla jsem mu, co se mi stalo. Bral to jako normální věc, že auta narážejí i do lidí. Já jsem si myslela, že mě nebude brát vážně, ale asi to byla normální věc. Rentgen byl v pořádku a já teprve až doma zjistila, že mám na pravém lýtku pěknou bouli a i pěkně zabarvenou. Koupila jsem si gel a každý den to mazala, aby se sraženina rozpustila. Můj pondělní úraz znamenal, že jsem ten týden nemohla jít na moje oblíbené tance, ale co se dalo dělat. Alespoň jsem žila a mohla chodit, i když ne tančit.

Musím přiznat, že teď, když přecházím silnici, raději počkám, až vím, že řidič auta o mně ví a já mu zamávám, že přecházím. Prostě k autům a všemu, co má kola, mám teď větší respekt. Takže pokud přecházíte, ujistěte se, že o vás řidič auta ví.

 

                                                                                             Sarikos – čtenářka

                                                                                                   ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
To máš pravdu, vlastně jsem pak mohla odejít po svých a nemám žádné následky. Jednu paní zase srazilo couvající auto a odvezli jí do nemocnice a pak propustili. Když se pak cítila špatně, zjistili, že jí špatně vyšetřili a že má krvácení do hlavy...Tak nevím, zda se můžeme v téhle době spolehnout i na lékaře. :-(
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles