Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 20.01. 2019
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Loužičky a štěňátka

30. 01. 2018 | Zvířátka
-Komerční sdělení-

Každý novopečený majitel štěňátka, který bude mít mazlíčka doma, řeší, jak co nejrychleji naučit psa vykonávat potřebu pouze venku. K tomu existuje mnoho „zaručených“ metod, jako třeba namáčení štěněti čumáčku do exkrementů nebo vytahání štěněte za kůži na krku. Ty ale mohou vést k výsledku opačnému. Štěně se začne bát, a jakmile pocítí potřebu, bude si pro ni hledat skryté místo, které ten zlý páníček hned tak neuvidí.

Nejjednodušší a nejpřirozenější metodou je vzít štěně do náruče a rychle ho vynést ven do trávy a nezapomenout ho pochválit a odměnit. Tuto možnost však nemá každý, navíc štěně má potřebu se vyprazdňovat velmi často a to i v době, kdy třeba spíte nebo nejste doma. Nezbývá tedy jinak, než umožnit mu to i v bytě.


Puppy FiledMnoho majitelů štěně přenáší na noviny nebo nějaký hadr. Ani jeden z těchto materiálů však není ideální. Od namočených novin se štěně špiní, pokud je učeno na hadr, snadno se pak stane, že potřebu vykoná na jakýkoli spadlý kus textilu na zem (a ten se občas najde v každé domácnosti), aniž by o tom majitel věděl. Ani jedna z těchto pomůcek pak nic nenadělá se zápachem z moči.
 Vyplatí se investovat do hygienických savých podložek. To nejen majitelům štěňat. Tyto podložky udělají skvělou službu také majitelům dospělých psů, kteří psy pravidelně venčit nemohou, nebo mají psa nemocného či v seniorském věku, kdy je poměrně častá inkontinence. Podložky jsou pak ideální vložkou do každého přepravního boxu nebo tašky. Podle účelu použití si majitelé psů mohou vybírat z podložek značky Puppy Field. Oba typy podložek Puppy Field se skládají z několika vrstev:  nepropustné směrem k podlaze, absorpční uprostřed a jemné z netkané textilie na povrchu.                         
 Pro štěňata jsou určeny ultrasavé podložky Puppy TRAINING filed s indikátorem vlhkosti. Jsou k dostání v balení 30 ks  nebo v praktickém cestovním po 9 kusech.
Především pro ordinace a chovatelské stanice, pro zvířata po operativním zásahu (zvíře si domů odnášíte zabalené v podložce, která zachytí únik krve a tělních tekutin), pro vícečetné vrhy štěňat, pro nemocné či inkontinentní psy jsou určeny podložky většího rozměru Puppy SANITARY Field, v balení po 25 kusech.
Mimořádná absorpční schopnost podložek zajistí čistou domácnost a prostředí, ve kterém se zvířata pohybují.

Průřez podložek Puppy Field

Puppy Field
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3   4  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
27. 03. 2018 21:15 Sebrán "Zajíc" za 20 bodů
27. 03. 2018 21:12 Sebrán "Zajíc" za 20 bodů
27. 03. 2018 21:08 Sebrán "Zajíc" za 20 bodů
27. 03. 2018 21:04 Sebrán "Zajíc" za 20 bodů
27. 03. 2018 21:01 Sebrán "Zajíc" za 20 bodů
Obrázek uživatelky
profil
kousků Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
3. zajoch
Obrázek uživatelky
profil
2
Obrázek uživatelky
profil
Přejíždíš článek článek Loužičky a štěňátka (roluješ) a klikneš vždy na nadpis nebo na Vložit příspěvek nebo na číslo mezi slovy Předchozí a Následující, abys změnila stránku?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles