Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 25.02. 2018
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Lucie Bílá – interview s její duší

30. 03. 2011 | Úspěšní lidé

Dostala jsem od naší manažerky úkol, abych napsala rozbor osobnosti, a že si mám vybrat nějakou sama. Psala jsem už o Marylin  Monroe a Kurtu Cobainovi, ale ty už jsou několik let tam někde nahoře, tak teď jsem měla docela zamotanou hlavu. Hlavně, aby se ta osobnost nějak neurazila, že nějaká Regina z Věštírny jí kouká do duše.


Tak já to risknu... Ráda píšu o vztazích a lásce a takový zamotaný příběhy mají Lucie Bílá a Yveta Bartošová. Jak to, že to  takový krásný ženský mají s láskou tak složité? Pro dnešek jsem vybrala Lucku a doufám, že se vám to bude líbit.


lucie-bilaLucie je ve znamení Berana s ascendentem v Blížencích. Má Slunce v 11. domě a to je veliká tolerantnost k chybám druhých a určitá svobodomyslnost. Nebudu tu vyzdvihovat beraní cílevědomost, tvrdou práci na sobě a schopnost se zvednout a jít dál, dokud nedosáhne cíle. Chci spíš rozebrat její vztahy a lásky.


Ona taková Venuše v Rybách, kterou Lucka má, není zrovna ideální aspekt pro vztahy. Proč? Jsou to úplně totální grandi, pokud se zamiluje, tak do toho jde na 200%, co je moje, je i tvoje, nic není problém, Lucka to zařídí. Pak má problém partner, který se jako by v tom vztahu topí. Není nic, co by jí dal, cítí se nepotřebný jako chlap. Jeden typ mužů odchází středem, druhý typ jí trošku využije. Lucie potřebuje milovat a být milována, ale nedovolí mužům, aby se o ní starali a rozmazlovali jí.


Způsobuje to právě ta Venuše, která to těmto výjimečně citlivým, zranitelným a empatickým duším dělá docela složité. Potřebuje sice pečlivého a starostlivého člověka, ale především mu to musí dovolit. 7. dům ve znamení Střelce dává důraz na domov, rodinu a dokonalost, co se týká vztahů. Partner, který se s Luckou uhnízdí na dlouho, přijde většinou později, než u většiny lidí a bude to muž samostatný, nezávislý a neformální.


Vlivem Střelce v tomto domě vzniká podvědomě odpor k závazným vztahům, bojí se polapení a omezení, což je v pozdějším věku odsunuto, jako ne tak důležité. Jéé, teď to vypadá, že se Lucka bude vdávat v důchodu, ale to tak není myšleno.


lucie-bilaJe to krásný živel, který se ještě chvilku potřebuje vybouřit. A retrográdní Neptun je planetou zapomnění a schopnosti opravdově odpouštět, což znamená, že ač byly momenty, kdy byla opravdu na dně, je schopna odpustit a neživit v sobě křivdu. Se svými bývalými partnery je schopna komunikovat, ba i lehce flirtovat, čím je přivádí do rozpaků a oni neví, jak pak s touto Luckou naložit. Ona by se na mě přece měla zlobit, jak to, že se usmívá, je přátelská a přirozená?


Také má Lucie dokonale otevřenou korunní čakru. Což jí dává obrovské možnosti komunikovat s Univerzem, věštit z karet a vůbec se zabývat duchovní činností. Tam je jediný zádrhel, že srdeční čakra není očištěna a točí se jiným směrem, než by měla. Volně přeloženo - pokud jedna z čaker stojí, ostatní čakry se nemohou plně projevit, protože na sebe navazují a předávají si energii.


Určitě musí mít doma nějaké vykládací karty a to, co má v sobě se pomalu hlásí o slovo. Asi o tom moc nemluví, ale má schopnost slyšet hlasy, vidět stíny duší a mluvit s přáteli, kteří už nežijí. Je to krásná duše, která, za to co dělá pro ostatní bude jednou štědře odměněna a tím nemyslím peníze, ale lásku, která jí neporazí, ale zůstane.


Vaše věštkyně Regina
Členka Věštírny Květy Fialové


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Také ji mám ráda-držím jí palce.
Obrázek uživatelky
profil
je krásný člověk s velkým srdíčkem. Přeju jí štěstí a lásku.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles