Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 15.12. 2019
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard

4. 12. 2019 | Televizní tipy
Alena a Bernard patří v cyklu mezi nejvíc klasické české páry. Po nějaké době oba chtěli svůj vztah posunout do další fáze. S plánováním svatby se rozhodli pořídit si vlastní byt, na který se upsali hypotékou. Podíváme se do zákulisí jejich štěstí. Nový dokumentární cyklus Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard v režii Hany Třeštíkové (Premiéra)

Alena (35 let, asistentka v bance) a Bernard (41 let, Senior Art Director v reklamní agentuře). Alena byla první nevěsta, která se sama ozvala a projevila o natáčení veliký zájem. Jak sama řekla, chtěla by se podílet na něčem zajímavém.

Alena s Bernardem hned na první dojem působili velice mile, přátelsky a klidně. Spolu byli již 3 roky a krátce po zasnoubení se dozvěděli, že čekají první miminko. Původně tedy chtěli stihnout svatbu ještě před početím, ale příroda je předběhla. Alena a Bernard patří z pohledu režisérky mezi nejvíc klasické české páry. Zkusili si spolu několik let chodit a pak i bydlet, mají se rádi, oba Manželské etudypracují, oba chtěli svůj vztah posunout do další fáze. Zároveň s plánováním svatby se rozhodli i pořídit si vlastní byt, na který se upsali hypotékou.

Do té doby bydleli ve starém bytě po rodičích, ale další fáze jejich vztahu, která obsahuje manželství a založení rodiny, vyžaduje i nové bydlení. Rozhodli se ke koupi bytu v novostavbě na okraji Prahy. Jeden z prvních natáčecích dní se tak odehrál v prostorách hrubé stavby, když se Alena a Bernard šli poprvé na byt podívat, aby si ho přeměřili. Nikdo to sice nevyslovil nahlas, ale v jejich obličejích se zračilo mírné zklamání, že byt vypadá menší než v plánech. I takové situace patří k životu.

Od roku 2011 jsme s nimi točili jejich každodenní život. Během natáčení Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard se jim narodil syn Bernard a posléze dcera Hana, u jejíhož porodu jsme dokonce byli přítomni. Alena zůstala na mateřské dovolené, Bernard stále pracuje ve stejné reklamní agentuře. O víkendu pořádají různé výlety, jsou v kontaktu se svou velikou rodinou. Žijí klidně a spokojeně.

Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard můžete sledovat 4. 12. 2019 od 20 hodin na ČT2!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard:

Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard
Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard
Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard
Manželské etudy: Nová generace - Alena a Bernard
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !