Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.06. 2019
Dnes má svátek Květa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Miminka

Péče o dětskou pokožku

Péče o dětskou pokožku
19. 10. 2007 Vývoj
Kůže novorozence je velmi tenká. Rohová vrstva má tloušťku 0.01-0,1 mm a její soudržnost je malá. Ani škára není ještě dotvořena. Z toho vyplývá, že kůže novorozence je velmi citlivá, méně  …více»

Potíže s početím aneb Jak se dělá miminko

Potíže s početím aneb Jak se dělá miminko
22. 09. 2007 Těhotenství
Stále nemůžete otěhotnět, ačkoliv po tom velmi toužíte? Nevěšte hlavu, před 35. rokem věku se nemusíte moc znepokojovat, protože na otěhotnění ještě máte dost času. Pokud jste ale starší, vyhledejte raději pomoc lékaře.  …více»

Zásady správného držení těla a motivace

Zásady správného držení těla a motivace
27. 08. 2007 Vývoj
Když učíme děti správnému držení těla, je vhodné používat přirovnání a představy situací, které děti znají. Tato forma (motivace) přispívá k rychlejšímu pochopení i zapamatování.  …více»

Od početí k porodu

Od početí k porodu
22. 08. 2007 Těhotenství
Početím začíná krásných devět měsíců, ve kterých proběhne u maminky i dítěte celá řada změn. Již v okamžiku splynutí vajíčka a spermie je rozhodnuto o pohlaví dítěte, barvě vlasů, barvě očí, tělesné výšce a dalších geneticky …více»

Z kočárku do šátku II. – seriál o nošení dětí

Z kočárku do šátku II. – seriál o nošení dětí
20. 08. 2007 Vývoj
Každá z nás si dovede představit, jak je nepříjemné, když nám někdo přetrhne spánek v teplíčku a odloží nás do chladné postýlky. Avšak jaké by to bylo, kdybychom měli miminko uvázané v šátku?  …více»
 

Zapomínat je lidské

Zapomínat je lidské
10. 08. 2007 Nemoci
Každým okamžikem přijímá náš mozek neuvěřitelné množství informací, které musí rychle vyhodnotit, zapamatovat si je, nebo hned zapomenout. Je vlastně strašný paradox, že abychom se naučili něco nového, musíme potlačit nebo zapomenout  …více»

Posilování svalů pánevního dna v těhotenství

Posilování svalů pánevního dna v těhotenství
10. 08. 2007 Těhotenství
Různé studie ukázaly, že ženy, které provádějí během těhotenství cvičení na posílení svalů pánevního dna, mají tyto svaly silnější i v období po porodu a bývají méně často postiženy únikem moči a střevních plynů …více»

Z kočárku do šátku I. – seriál o nošení dětí

Z kočárku do šátku I. – seriál o nošení dětí
7. 08. 2007 Vývoj
Zajímá Vás nošení dětí v šátku a chcete se o tzv. šátkování dozvědět více? V šátkovém seriálu se dozvíte mnohé způsoby vázání šátku a také hlavně to, že vázání není vůbec složité šmodrchání …více»

Pípátko, malá krabička proti velkým problémům

Pípátko, malá krabička proti velkým problémům
4. 08. 2007 Antikoncepce
Pípátko je sofistikovaný elektronický systém, který uživatelce připomíná čas, kdy je potřeba užít další pilulku, aby byla zachována antikoncepční spolehlivost. …více»

Vaše seznámení se s antikoncepcí

Vaše seznámení se s antikoncepcí
4. 08. 2007 Antikoncepce
Přinášíme Vám několik málo cenných informací pro Vás nebo Vaše dcery. jak a kdy začít s antikoncepcí. Jistým přínosem pro Vás budou i mýty a pověry, které o antikoncepci kolují …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !