Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mladí muži a zralé ženy

4. 06. 2011 | Vztahy
Není těžké uhádnout, co kromě zpěvu mají společného zpěvačky Eva Pilarová, Hana Zagorová, Lucie Bílá a řada dalších. Ano, našly si v minulosti mladší partnery.

Tento trend začal již v druhé polovině minulého století, kdy právě známé a dobře situované ženy šly řadě dalších žen příkladem. Proč tolik žen touží po mladším partnerovi, čím je tolik přitahuje? Už ve slově touha a přitažlivost jsou otázky předem zodpovězeny. Pokud žena dosáhne jistého postavení, děti už odrostou a opustí domov, zůstane doma s manželem, který najednou bez dětí doma se samotnou manželkou nedokáže plnohodnotně žít. Je to dáno i otupělou přitažlivostí.

Řešením bývá buď určitá dohoda na pravidlech nebo nový život s novým partnerem. Panuje všeobecné přesvědčení, že když už člověk prožije desítky let ve společné domácnosti, je příliš složité všechny vazby přerušit a odstěhovat se. Proto tento trend využívají spíše movitější ženy, kterým břichatý manžel už ani nenaslouchá, ani je nedoprovodí do společnosti. Za všeobecně mylně viděnou představou nových sexuálních dobrodružství se skrývá spíše právě nově získaný pocit, že ženě kdosi naslouchá, že jí bude doprovodem na nejrůznější společenské akce, a sex už bude jen třešinkou na dortu. Ovšem mladí zajíčci, koloušci či hřebečkové situaci vidí naprosto obráceně. Pro ně je na prvním místě sex, zkušená partnerka je pro ně každodenní inspirací, ale zároveň jsou ve věku, kdy by se mohli a měli stát otci.

To už zpravidla se zralými ženami není až tak možné, ale právě proto si to obě strany nenasytně užívají, než nadšení z milování opadne. Samozřejmě že i mladý fešák bude dostatečně reprezentativním společníkem na návštěvu kulturních a společenských akcí. O to větší ovšem dá ženě práci, aby i vedle něj vypadala mladě, a nikoli přiměřeně svému věku. Toto vše ženu časem natolik vyčerpá, že buď její mladík vedle ní předčasně zestárne, čehož dosáhne jeho postupným vykrmením či alespoň neholením, nebo podstoupí žena plastickou operaci. Kvůli komu jinému by podstupovala plastickou operaci, než kvůli svému štíhlému milenci. Svému manželovi to může vysvětlit tak, že se jedná samozřejmě pouze o její dobrý pocit. Kvůli zavalitému manželovi, jehož milostný život spočívá ve sledování seriálů v televizi a jednou za uherský rok si dá na kuráž, ale potom hned usne? Ne, kvůli němu určitě plastickou operaci podstupovat nebude, ale že si najde milence, jí nemůže mít nikdo za zlé.

Nakonec jednoduchá rada. Cítíte se spokojená? Pokud nad touto otázkou nepřemýšlíte, ale vaší odpovědí je jednoznačné ne, změňte to. A to úplně od základů, udělejte ve svém životě revoluci, protože jinak všechno časem zapadne do vyjetých kolejí.

Autor:pppeettrr
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky