FOTOALBUM
Krásný dník Hezký den
FOTOSOUTEZ
Výsledky
Registrace
Přihlášení
Chytrá Žena na Facebooku
 
Velký roční horoskop na rok 2012 - zdraví, láska, penízeVelký roční horoskop na rok 2012 - zdraví, láska, peníze Dětský den 2012 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2012 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti Letní Shakes- pearovské slavnosti 2012 zahajují předprodejLetní Shakes- pearovské slavnosti 2012 zahajují předprodej Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
SOUTĚŽE MÓDA & TRENDY LÁSKA & SEX SPOLEČNOST BYDLENÍ ZDRAVÍ CESTOVÁNÍ RECEPTY E-SHOP ZÁBAVA RODINA MIMINKA FOTOALBUM DISKUZE
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.05. 2012
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 


Naše speciály
Nejčtenější články
ZAJÍMAVÉ TIPY
Vyzkoušejte dětské kočárky od MéďaBéďa.cz. Erotické pomůcky pro ženy i muže, stále nové zboží od Sexshop DeLuxe.cz. Luxusní vibrátory pro ženy za jedinečné ceny.

Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!

20. 08. 2010 | Pro ženy
Rozmary letošního léta romantice letních šatů zatím moc nepřály. Tropické teploty nebo deště si žádaly spíš střízlivější modely. Mírnější počasí posledních dnů a příslib meteorologů, že léto ještě potrvá, teprve přinesou ty pravé příležitosti. Lehkost materiálů, pastelová barevnost a něha květinových vzorů charakterizují půvabnou letní kolekci Jiřiny Tauchmanové. Ulice jen rozkvetou…  
         
Léto si v oblékání žádá své, obléci se však potřebujeme pro stejnou škálu příležitostí, jako v ostatních ročních obdobích. Jarní modely však musíme odložit a minimalistické potřeby letního oblečení zdánlivě skýtají málo prostoru pro fantazii. Zvolit vhodný model pro danou příležitost, cítit se příjemně a zaujmout je v létě možná větší oříšek, než po zbytek roku. Jiřina Tauchmanová si mistrně poradí v každém ročním období a vždy má svým příznivcům co nabídnout.

Toužíte po opravdové romantice? Pak začněte u letních šatů, to ostatní už přijde samo! Z letní kolekce šifonových  šatů v jednobarevném pastelovém provedení nebo s jemným květinovým potiskem je radost vybírat a díky rozmanitosti střihů si vybere každá žena a dívka, kterou tento styl osloví. Krátké nebo dlouhé, s volány i bez, společenské i pro denní nošení, tak lze jen velmi stručně charakterizovat šaty, nad kterými se tají dech.    

Šifon není jen vzpomínkou na róby ze zažloutlých fotografií, je to materiál, který nikdy neztratil na aktuálnosti. To, že nedominuje letnímu šatníku, je jen proto, že sportovní móda ovládla téměř veškerý prostor a dostala se i tam, kam nepatří. „Zvolit vhodný styl oblečení v souladu s příležitostí je umění, které by mělo být vštěpováno dětem odmalička. Je to dovednost, která hodně vypovídá o úctě člověka k sobě samému i k ostatním. S radostí ve svém ateliéru pozoruji, jak si jednotlivé generace v rodině tyto zásady předávají. A proto také vím, že šatům podtrhujícím ženský půvab neodzvonilo a s radostí takovéto kolekce vytvářím,“ zamýšlí se nad přístupem k oblékání Jiřina Tauchmanová.    

Princeznám nemusíme závidět, i v dnešní době si můžeme dovolit být něžně půvabné jako ony!

Zdroj: Jiřina Tauchmanová

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!:

Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!
Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!
Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!
Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!
Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!
 
Čtěte také



Komentáře
albez škodaDatum vložení: 09.10.2011 22:02 hod. 
Obrázek uživatelky
profil
že už bude jen zima
Smajlík
chlumska Léto ještě nekončí - je čas na něhu pastelových baDatum vložení: 20.08.2010 14:25 hod. 
Obrázek uživatelky
profil
moc a moc krásné šatičky!!opravdu by se mělo rozlišovat kam a kdy co na sebe!!
IVANKA294 ...Datum vložení: 20.08.2010 09:26 hod. 
Obrázek uživatelky
profil
barvičky i šatičky se mi líbí,ale ta zima ránoSmajlík
weendy dnes po ránu +4C perfektní oblečeníDatum vložení: 20.08.2010 06:01 hod. 
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík,
 
Název diskuze Poslední reakce Kategorie Reakcí
21.05.2012 22:14 hod. Soukromá 53456
21.05.2012 22:13 hod. Zábava a koníčky 114936
21.05.2012 22:08 hod. Zábava a koníčky 49082
21.05.2012 22:07 hod. Soukromá 42038
21.05.2012 21:58 hod. Ostatní 1381
21.05.2012 21:51 hod. Ostatní 2001
21.05.2012 21:50 hod. Zábava a koníčky 17277
21.05.2012 21:49 hod. Zábava a koníčky 13033
21.05.2012 21:48 hod. Soukromá 199
21.05.2012 21:48 hod. Zábava a koníčky 14626
...další diskuze
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Nepřehlédněte
Náš tip
Jak zdravě zhubnout? Nechte si vytvořit dietní plán – dietní jídelníček na hubnutí výživovými poradci centra Wellnessia. Zdravá dieta je zárukou dlouhodobého zhubnutí. Centrum Wellnessia – profesionální péče výživových poradců. Je třeba relaxace? Vyzkoušejte erotické masáže. Seznam masážních salónů i prověřené priváty po celé ČR najdete na erotické masáže Najisto.
NAVŠTIVTE NÁS ...
ODKAZY PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PARTNEŘI KONTAKT REKLAMA  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 
Chorvatsko 2012  Dělená strava  BMI kalkulačka  Porod na videu  Sudokuonline.cz  Delená strava 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles