Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.12. 2018
Dnes má svátek Ester
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Moje noční můry

5. 12. 2010 | Vaše příběhy
Vzpomínám si na svoje sny z dětství. Když jsem byla předškolačka a ještě i na základní škole, tak jsem strašně nerada jezdila metrem. Vlastně i dnes se na nástupišti s malou dcerou necítím dobře. Jsem jako na jehlách a mám strach, aby se nerozeběhla a nespadla do kolejí.

A to ona ještě je vždy právě na ty koleje hrozně zvědavá. No a asi právě ty obavy měly za následek, že se mi v dětství zdály sny hlavně o metru. Jak někam jedeme, nástupiště se hýbe apod.

Ale měla jsem naštěstí i jiné sny. Jednou se mi třeba zdálo, že si hraju s nějakým pejskem. To bylo v době, kdy mě zajímaly horoskopy, snáře apod. Tak jsem si nastudovala, že mě čeká dobrá zpráva a skutečně hned ten den jsem jednu dobrou zprávu dostala. Byla jsem tehdy v lázních a po pěti týdnech jsem se konečně dozvěděla, kdy jedu domů.

No a nejhorší sen jsem měla v dospělosti. Byla jsem na srazu s kamarádkou a ta mi řekla, že byla těhotná, ale bohužel potratila. Krátce na to jsem se dozvěděla, že jsem těhotná já, v podstatě na první pokus. Nechtělo se mi věřit, že máme takové štěstí a všude jsem viděla nějaké nebezpečí. To se podepsalo na mých snech. Jednou v noci jsem se probudila hrůzou. Máme v ložnici postel u okna a já spím na té straně u okna u tmavého závěsu. No a tehdy se mi zdálo, že jsem se probudila na té své půlce u okna, a že na mě kouká postava s kápí – něco na způsob smrtky nebo postavy z hororu Vřískot.

Hrůzou jsem oněměla a pak jsem se zřejmě ihned probudila. Ale vzhledem k tomu, že jsem se probudila na totožném místě jako v tom snu, tak se mi ten sen zdál jako živý a byla jsem vyděšená i nadále. Vzbudila jsem manžela, že jdu na záchod a že jsem měla tento hrozný sen a ať kouká být vzhůru, že se bojím. Pak jsem vyděšená zkontrolovala celý byt (naštěstí máme jen dva pokoje) a zjistila, že tu nikdo není. Když jsem došla zpět do postele, manžel spal a když jsem se ho pokoušela jemně vzbudit, tak to nezabralo, tak jsem si říkala, že je fakt opora.

No a asi za týden se mi pro změnu zdálo, že spím a najednou mě probudí závan studeného vzduchu, jakoby se okno u mých nohou otevřelo (bydlíme v přízemí a běžně v noci větráme) a já v tom snu zase pro změnu vidím, jak se nám někdo vkrádá do bytu. Po těchto dvou nočních můrách jsem se naštěstí již dostala k mé ženské paní doktorce a ta potvrdila, že s mým těhotenstvím je vše v pořádku a pak už mě tyhle sny nepronásledovaly.

Autor:vlnka007
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
je nějak o ničem
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles