Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Moje oblíbená kadeřnice

17. 03. 2011 | Vaše příběhy
Před necelým rokem jsme se přestěhovali a já díky tomu musela změnit i svou kadeřnici. Nebyla jsem z toho moc nadšená, protože si vlasy barvím hennou, a většina profesionálek z toho příliš nadšená není. Prý po tom těžknou vlasy, a ničí se, a špatně se pak barví chemickou barvou a kdesi cosi. Nebudu s tímhle názorem polemizovat, protože o tom můj článek není.

Zkrátka a dobře, potřebovala jsem najít novou kadeřnici. Sice jen na občasné zastřihnutí a jiné drobné úkony, ale i tak jsem nechtěla nechat nic náhodě. Do každého salonu jsem si proto zavolala a jedna z prvních otázek zněla: "Vadí vám barvení vlasů hennou? Odpovědi byly různé. Některé hlasy mi do telefonu jen něco bručely, další mě bez zaváhání začaly přesvědčovat, že oni mají lepší, zdravější a ne  o moc dražší barvy, a od jedné kadeřnice jsem se dokonce dozvěděla že, cituji: "henařky nebere."

Inu, těžký to život vyznavačky přírodní henny. Volala jsem už snad do dvanáctého kadeřnictví, když se z telefonu ozval docela milý hlas. Po pár úvodních informacích (kdy máte otevřeno, nevadí vám malé děti, kolik stojí zastřihnutí) jsem položila i svou obligátní otázku. A dostala jsem odpověď: "Ne, nevadí. Taky si barvíte?" Přitakala jsem, že ano a jestli ona taky. Že prý ne, ale jedna její kamarádka ano a ještě pár jejích známých. Domluvila jsem si tedy návštěvu na příští pondělí.

V inkriminovaný den jsem pooblékala obě svoje dětičky (tu mladší nacpala do golfáčku) a jelo se. Moje kadeřnictví bylo sice pěkný kousek od našeho domu, ale není nad pěknou ranní procházku. Hlas paní holičky v telefonu mě nezklamal. Byla a je to moc příjemná starší paní. Během mého stříhání jsme si pěkně popovídaly - byla moc překvapená, když zjistila, že se hennou i maluji a chtěla vědět podrobnosti. A dokonce jí nevadilo ani to, když můj starší synek
rozsypal (nechtěně) pérka do vlasů po celé místnosti.

Od té doby k ní chodím pravidelně. Našla jsem si v její čekárně i pár kamarádek, se kterými si povídám (zdaleka nejen) o henně. A víte, že minulý měsíc přišla jedna z nich s doruda nabarvenými vlasy? "Henařství" je asi prudce nakažlivé :-)

Notburga
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
k jedné kadeřnici / JINÁ TEHDY NEBYLA K MÁNÍ/ ,
většinou jsem ale nebyla spokojená. Jednou jsem přišla po ostříhání do práce a holky se mi začaly smát,jestli prý mi stříhal manžel. Měla jsem každou stranu jinak dlouhou. Nepoznala jsem to, protože jsem měla vlasy natočené, ale když jsem ráno trochu zmokla, bylo to hodně viditelné. Od té doby jsem tam nešla a paní se na mě pěkně nafukovala. Teď už jezdím 20 let několik km za svojí kadeřnicí a jsem spokojená.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
aspoň sis k nové kadeřnici v novém bydlišti našla i kamarádkySmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Šperky