Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Moje zaplétané vlasy

22. 03. 2011 | Vaše příběhy
Jako malá holka jsem musela mít dlouhé vlasy, protože se to líbilo mamce. Zaplétala mi je do copů, ty mi někdy nechala jen tak, jindy mi z nich ještě udělala slzičky nebo košíček, no hrůza. A já jsem přitom toužila po krátkých vlasech, až se mi to jednoho dne konečně splnilo.

Hlídala mě babička a já jsem si sama udělala culík, pár vlasů mi ale neposlušně z gumičky vypadlo, tak jsem je ustřihla. Dopoledne a část odpoledne jsme v klidu strávili s babičkou a dědou, odpoledne přišla mamka z práce a její radostný výraz se změnil ve výraz hrůzy, když si všimla mých vlasů. A že je to hrůza a že se musím nechat ostříhat (hurá). Zavedla mě do pánského holičství, kde se nemuselo objednávat, a vlasy šly dolů. Byla jsem tak pyšná na moje nové vlasy, než mi sestřenice řekly, že vypadám jako Jack Holborn ze seriálu, který právě běžel v televizi a který jsme sledovaly. Po čase mi vlasy zase dorostly a v pubertě jsem byla ráda, že je mám dlouhé.

Záviděla jsem ale spolužačkám a kamarádkám, které měly vlasy krásně vlnité. Nakonec jsem se rozhodla pro trvalou. Nebudu ani popisovat, jak hrozně jsem nakonec vypadala, od kadeřnice jsem přišla s vyfoukanými, téměř rovnými vlasy, jen tak lehce nadlehčenými, po prvním umytí se ze mě stala ovce, jen zabečet. Naštěstí ta hrůza rychle odrostla a já začala vymýšlet zase něco nového.

Vlasy jsem několikrát ostříhala a zase nechala dorůst, zkoušela jsem všelijaké odstíny barev, no však to určitě samy znáte. Nakonec jsem se rozhodla, že se svěřím do rukou profesionálů a zkoušela jsem soutěže o proměnu vzhledu. Bohužel jsem vyhrála, sotva jsem se nechala ostříhat a z deseti výherkyň, ze kterých se mělo ještě vybírat, mě nevybrali. Po čase jsem vyhrála jinde a tady už to bylo doopravdy. Mezi dnem, kdy jsem se o výhře dozvěděla a dnem, kdy proměna proběhla, uběhly asi 3 měsíce, kdy jsem upravovala pouze ofinu a nechala vlasy růst, ať se kadeřnice vyřádí. A 24. února jsem vešla do salónu, kde mě nejen ostříhali a nabarvili, ale i nalíčili, oblékli a (pořád) fotili. Nový střih si užívám a jen doufám, že i moje stálá kadeřnice mi ho za pár týdnů stejně dobře obnoví. I když jak se znám, budu chtít zase změnu…

Barakuda - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky