Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muži ve 20 letech přestávají pečovat o své tělo. Ženy v tomto věku s péčí teprve začínají!

20. 10. 2010 | Fitness
Zatímco ženy začínají s cílevědomým cvičením a péčí o své tělo ve 20 letech, muži s tímto věkem cvičit přestávají. Do 20 let je ve fitness studiích 65% mužů a 35% žen. Ve dvaceti letech věku se tento poměr téměř přesně obrací.

Ve věku 20-30 let už je to 68% žen a 32% mužů a tento rozdíl se s každou další věkovou dekádou prohlubuje. Nad padesát let už připadá téměř pět žen na jednoho cvičícího muže. Mezi nejoblíbenější druhy cvičení přitom dlouhodobě patří cviky taneční a posilovací.

„Ženy jsou v péči o svůj zevnějšek vytrvalejší a muži jsou zase více náchylní ke zdravotnímu cvičení. Ale to až s přibývajícím věkem“, vysvětluje známá cvičitelka Hanka Kynychová. „Ženy více naslouchají radám módních sportovních trendů a pánové zase dbají rad lékařů.“ Dodává s úsměvem.

Cvičení ZumbaJedním z nejpopulárnějších cvičení je v současné době ZUMBA. Odborníky je sice stále diskutováno, zda je ZUMBA více tancem, či zda se jedná o cvičení, to ale nemění nic na tom, že získat volné místo na Zumbu bývá oříškem. Cvičení, které obsahuje taneční prvky latinsko-amerických tanců, je postaveno na zrychlujícím se tempu. Je zábavné a splňuje to, co každá žena od cvičení očekává. Totiž, že z něj odchází o něco lehčí ....A jakpak je to u vás doma, milé Chytré Ženy?


Zdroj, průzkum: Studio Ella

ZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
maj štěstí,že ženy nekoukají pouze na zevnějšek,tak o sebe nemusej tak dbát.Pánové nás bohužel většinou hodnotí jak vypadáme než to jaké jsme,tak se holt musíme víc snažit vypadat k světu
Obrázek uživatelky
profil
neplatí to iste na 100 %
Obrázek uživatelky
profil
nie je to o veku
Obrázek uživatelky
profil
je to pravda, dnešné sedavé zamestnania a autá sú nam nakoniec na škodu, čo sa týka pohybového aparátu
Obrázek uživatelky
profil
pánové více dbali rad lékařů Smajlík?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlato