Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Najděte své ideální zdraví!

21. 08. 2014 | Knižní tipy
Název knihy: Najděte své ideální zdraví!
Podtitul: Jak spokojeně, šťastně a zdravě žít do 90 let či ještě déle
Autor: Wayne Scott Andersen
Nakladatelství: CPress
Datum vydání: 20.8. 2014
Brožovaná vazba lepená
Formát: 145x145 mm
Počet stran: 216
Cena: 187 Kč

Převezměte kontrolu nad svým zdravím a užijte si zábavného a smysluplného života v plné síle. Autor využívá nejmodernější poznatky ze zdravé výživy i vědy zabývající se vlivem životného stylu na zdraví a dlouhověkost. Naučí vás zdravé návyky, odstraní zlozvyky, přidá spoustu přirozeného pohybu. Přibude vám svalstvo, zrychlí se metabolismus, zhubnete. Naučíte se pozitivně myslet, uvědomíte si přínos naplňujícího zaměstnání, zlepšíte kvalitu spánku, vybudujete bezpečný a zdravý domov...

Najděte své ideální zdraví!O autorovi knihy
Najděte své ideální zdraví!
:


Dr. Wayne Scott Andersen
, jeden z předních světových odborníků na výživu a zvládání životního stylu, jehož nenasytná touha po tom, doopravdy pomoci lidem vytvořit si ve svých životech zdraví, ho uvedla do pozice jakéhosi revolučního vůdce v oblasti zdraví. Na rozdíl od odborníků zaměřených na choroby a jejich prevenci je přístup dr. Andersena inovativní v tom, že propaguje reálné, každodenní způsoby, jak pomoci lidem prolomit logistické a psychické bariéry, které jim zabraňují v optimalizaci jejich zdraví.

Ukázka z knihy Najděte své ideální zdraví!:


GRATULUJI! Teď jste dobře vybavení stavebními bloky k vybudování svého postupného úspěchu. Když někdo dokáže překonat psychologické a logistické překážky, dokáže překonat i obezitu a chatrné zdraví v řádu několika měsíců. Soustřeďováním na tento cíl jsme strávili deset kapitol. Společně jsme vytvořili zdravé prostředí ve vás a ve vašem okolí. Nyní do hloubky rozumíte procesům nezbytným k vybudování optimálního zdraví ve vašem životě.

Teď zahájíme vaši integraci tím, že si uvedeme některé základní stavební kameny optimálního zdraví. Je to výchozí bod kompletního procesu, který bude trvat po zbytek vašeho života. Přijmete zdravé návyky a začleníte je do každého vlákna své bytosti, takže se postupně stanou vašimi standardními provozními postupy.

Cesta k optimálnímu zdraví bude nějaký čas poněkud nepohodlná, naplněná jednoduchými, všedními, nevýznamnými volbami, a bude pro vás náročným úkolem. Přebíráte zodpovědnost, vycházíte ze své zóny pohodlí; plavete proti proudu mnoha lidí, kteří zdánlivě prožívají nesmírné pohodlí.


Knihu Najděte své ideální zdraví! koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Albatros Media.

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !